Venov'dan Ücretsiz Hosting | Anında Aktivasyon

Bu konuyu okuyanlar

Qene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sipariş Linki: Sepet - VENOV

Kupon Kodu: 1E3JPC2O4Y

Hesap Özellikleri:
1 Adet Web Sitesi
10 GB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz E-Posta
Anti-DDoS Pro Koruma
Haftalık Yedekleme
Php 5.5, 5.6 ve 7.0
cPanel Türkçe Kontrol Paneli
Cloudlinux ve Litespeed
Ücretsiz SSL!*
%30 işlemci limiti
100.000 inode (dosya adeti) limiti.
Fransa OVH Lokasyon
İllegal İzni

Nameserver
ns5.venov.net
ns6.venov.net
Kullanım Şartları:
Üyelik bilgilerinizin eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
Ücretsiz alan adlarına sponsorluk verilmemektedir.
Her müşteri sadece 1 kez yararlanabilir.
Sadece yeni müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.

VENOV Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres : Batı Mah. Ihlamur Sk. Çadırcı İş Merkezi No: 20/67 34893 Pendik/İSTANBUL
Vergi Bilgileri : Pendik VD - 9240502351
Tel. No: +90 850 396 99 67 - +90 216 266 36 03

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kullandığım Hostinglerden Biri Buradan Anında Aktive Ediyorlar. Acil Hosting ihtiyacı Olanlar için 1 Yıllık işini Görecektir.

Qene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hostun uzantısı olmaz host sitenin dosyalarını barındırdığın alandır. domainle host farklı şeylerdir.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
şimdi ben tk uzantısı alıyım bunuda ekleyebiliyomuyum

Qene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
.tk tarzı ücretsiz domainlere hosting vermiyorlar bildiğim kadarı ile ama bir dene eğer oluyorsa arkadaşlarada faydası olur

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Sınırsız depolama alanı hosting
varmı (bedava)

Nameserverini hostinger yapabilirmiyim

Qene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yukaridaki sınırsız trafik 1 yillik ücretsiz hosting. 10 gb bence sizin gibi yeni başlayanlar için yeterli saniyorum. .tk uzantılı site icin varmıdır bilemiyorum google dan bir arat belki bulabilirsin ancak ücretsiz hostinglere pek guvenmemeni tavsiye ederim.

En fazla bir kaç ay kullandıktan sonra premium a yükseltme isteyebilirler. Veya sitenizi kapatabilirler.

Hostinger konusuna gelirsek zaten bildiğim kadarıyla hostinger size ücretsiz alan adı ve ücretsiz hosting sağlıyor. Bu durumda tekrar bir hosting neden aradığınızı anlayamadım konuyu biraz daha acarsaniz yardım edebileceğimi sanıyorum

Son düzenleme:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Yukaridaki sınırsız bandwidth 1 yillik ücretsiz hosting. .tk uzantılı site icin varmıdır bilemiyorum google dan bir arat belki bulabilirsin ancak ücretsiz hostinglere pek guvenmemeni tavsiye ederim.

En fazla bir kaç ay kullandıktan sonra premium a yükseltme isteyebilirler. Veya sitenizi kapatabilirler.

Hostinger konusuna gelirsek zaten bildiğim kadarıyla hostinger size ücretsiz alan adı ve ücretsiz hosting sağlıyor. Bu durumda tekrar bir hosting neden aradığınızı anlayamadım konuyu biraz daha acarsaniz yardım edebileceğimi sanıyorum

(yapmayı boşverdim)