Vektör

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

@Zayıf Zehir Hamsteri Hocam buyurun.
@Melih Beyefendi Etiketlediğiniz için sağ olun.

Küfür dediği ifade "S idik yarıştırmak", bu kadar. Ki en önemli noktaya geliyorum. Bunu kendisine söylemedim bile 🤣 Bu çocuğu bu kadar ciddiye alarak forumda konular açtırmak bence başka birilerinin kabahati. Ben cevap bile yazmaya tenezzül etmiyorum, çünkü bakıyorum ki kendisinin ne dediğinden haberi yok. En temel donanım bilgilerini tersten anlayıp milletin profiline tahrik edici mesajlar yazmaktan başka bir şey yapmıyor. Bir daha böyle bir olay karşısında benim yerime moderasyondan birini etiketlerseniz memnun olurum.

- Yanlış bilgilendirme
- Gereksiz mesaj
- İftira
- Keriz gibi ithamlarda bulunmak

Kalıcı banı çoktan hak etmiş, daha nasıl durabiliyor burada ben de bilmiyorum 🤔

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör

Bütün problem bir deyimmiymiş.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
@VECTORRR bu noktada açıklama hakkı sana doğuyor. İnsanların adını sana küfür ettiğini söyleyerek anmak affedilecek bir şey değil.

Doğru mu? Tüm mevzu argo bir deyim mi?

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
1.'si bir kere oraya yazdığın şeyleri sen yapıyorsun çünkü bilmediğini bilmeyen insan çeşidindesin. xD

2.'si bir kere ben onu demedim başka bir kelimenden bahsediyorum ve gereksiz mesaj gördüysen de şikayet et o zaman ya da " aaa şuna bak mesaj sayısı 5000+ dekan olmuş gideyim buna laf atayım ayy" gibisinden bence xD

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
@Melih Beyefendi Etiketlediğiniz için sağ olun.
. En temel donanım bilgilerini tersten anlayıp milletin profiline tahrik edici mesajlar yazmaktan başka bir şey yapmıyor.
gerçekler acıdır ne yapalım. :D eğer anlamıyorsan anlamak zorunda değilsin :D fakat burada bilgisiz olan sen oluyorsun malesef. :( HT özelliği ile fiziksel CPU kullanımı arasında bir ilişki kurmak çok komik ve bence konu yerine profil mesajlarından yazmak daha mantıklı olurdu sonuçta :D. xDDDDDDDD

1.'si bir kere oraya yazdığın şeyleri sen yapıyorsun çünkü bilmediğini bilmeyen insan çeşidindesin. xD

2.'si bir kere ben onu demedim başka bir kelimenden bahsediyorum ve gereksiz mesaj gördüysen de şikayet et o zaman ya da " aaa şuna bak mesaj sayısı 5000+ dekan olmuş gideyim buna laf atayım ayy" gibisinden bence xD
Hangi mesajımdan bahsediyorsun? Şu konuya yazdığın iki mesajın bile gereksiz mesaj kategorisine giriyor.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Vektör boş mesajların silinse değil dekan ,profesör bile olamazsın.
git şikayet et o zaman silinsin ve profil mesajları + sabitlenmiş konular mesajdan sayılmıyor zaten ben mesaj sayısı şey yapan biri de değilim yani zaten konuya da yazamıyorum . :D günün yarısında sen de aktif ol bak. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi mesajımdan bahsediyorsun? Şu konuya yazdığın iki mesajın bile gereksiz mesaj kategorisine giriyor.
Bu konunu kendisi gereksiz mesaj bölümüne giriyor zaten yani komple bence yüksek mesajlı kişilerin mesaj geçmişine bakmanı şiddetle öneririm. :D canım sıkıldıkça bakıyorum da xD

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Mesaj silindi ama sen ban yemedin ilginç. xD modlar bakabiliyor sanırım ve bu arada multi hesapsın bunu da ekstradan buraya yazayım. :D

Baksın, bakmasın demiyorum. Sen küfür ettiğimden bu kadar eminsin, ne söylediğimi de bilirsin diye düşünüyorum. Neymiş bakalım bu?

Halen boş yapıyorsun. Forumda bu kadar rahatsızlığa sebep olmana rağmen nasıl barınabiliyorsun aklım almıyor.

Atışmak için mi konu açtınız?
Vallahi bu benim son mesajım. Arada bir konu dışına yazarım diye hesap açtım ama durulacak gibi değil. İftira, gereksiz mesaj, hakaret, gırla var burada. Hepsinin de tek bir kişiden çıkması çok ilginç gerçekten.

stat counter