Vegas pro 14 render hatası

Bu konuyu okuyanlar

Beyefendi59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar video da hiçbir bozukluk olmaması rağmen renderlarken de görüyorum izleme bölümüm best full.Kırıklıklar oluyo video da mesela şimdi bir link atıcam ordan bakın vegası silip yükledim düzelmedi

Reaksiyon puanı
2
sistem özelliklerini yazarmısın,ve editi başka bir bilgisayarda renderla(sistem özellikleri mümkünse daha iyi olsun)
vegastan kaynaklandığını pek düşünmüyorum.bilgisayarın best ayarları kaldıramayabilir bu durumda uygulama renderlayamaz ve direk olarak bilgisayarının kaldırabileceği kadar yüksek kalitede yapar.

birde hangi kayıt progamını kullanıyorsun,onuda yaz lütfen

Beyefendi59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sistem özelliklerini yazarmısın,ve editi başka bir bilgisayarda renderla(sistem özellikleri mümkünse daha iyi olsun)
vegastan kaynaklandığını pek düşünmüyorum.bilgisayarın best ayarları kaldıramayabilir bu durumda uygulama renderlayamaz ve direk olarak bilgisayarının kaldırabileceği kadar yüksek kalitede yapar.

birde hangi kayıt progamını kullanıyorsun,onuda yaz lütfen
B250
Pentium g4600
Gtx1050ti
120gb ssd
250gb hdd

Reaksiyon puanı
2
donanımla alakalı bir sıkıntı yok,herşeyin yerli yerinde rahatlıkla best render yapar,bu bizi vegastan kaynaklandığı sonucuna itiyor,vegas destek ten yardım alabilirsin,ben yalan bir şey söylemek istemiyorum.kesin bir şey de söyleyemiyeceğim.Kusruma bakma,premiere ile edit yap o daha güzel ve detaylı,senin için daha uygun.

Beyefendi59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
donanımla alakalı bir sıkıntı yok,herşeyin yerli yerinde rahatlıkla best render yapar,bu bizi vegastan kaynaklandığı sonucuna itiyor,vegas destek ten yardım alabilirsin,ben yalan bir şey söylemek istemiyorum.kesin bir şey de söyleyemiyeceğim.Kusruma bakma,premiere ile edit yap o daha güzel ve detaylı,senin için daha uygun.
3 ay önce soruyu sormuştum cevap alamayıp premiere geçmiştim 3 aydır kullanıyorum ?

Reaksiyon puanı
2
madem premiere geçtin niye sitem gereksinimlerini söylüyon. herneyse iyi montajlar o zaman sana:D:D:D:tearsofjoy::tearsofjoy:

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Video başlığının hatasını düzeltiyim motage değil montage :D