Ve sonunda iOS 4.2 sahnede...

Bu konuyu okuyanlar

adreal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Apple today announced that iOS 4.2, the latest version of the world's most advanced mobile operating system, is available today for download for iPad, iPhone and iPod touch. iOS 4.2 brings over 100 new features from iOS 4.0, 4.1 and 4.2 to iPad including Multitasking, Folders, Unified Inbox, Game Center, AirPlay and AirPrint."

Apple'dan yapilan duyuruya göre saat 10 a.m. PT (TS. ile 20.00)`da bir cok yeniligi bünyesinde barindiran ve uzun süredir merakla beklenen iOS 4.2.1 resmen iTunes üzerinden indirilebilecek . Ayrica Apple'dan bir de müjdeli haber var! Daha önce MobileMe üyeligi ile kullanilabilen "Find my iPhone" (iPhone'unumu Bul) özelligi artik tüm iOS kullanicilari icin ücretsiz!

head

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesai saatinin bitmesini 4 gözle bekliyorum eve gidip hemen pc başında heyecanlı heyecanlı vercem coskuyu

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

bakalım neler gelmiş neler

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
mesai saatinin bitmesini 4 gözle bekliyorum eve gidip hemen pc başında heyecanlı heyecanlı vercem coskuyu

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

bakalım neler gelmiş neler

Dün çıktı 4.2.1 zaten de iphone 4 için fazla bir yenilik yok, mevcut buglar giderilmiş.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ipad için güzel olmuş multi tasking vb. en azından artık galaxy tab ile yarışabilir hale gelmiş

head

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunları indirdim iphone a.. açmak istedim member name soruyor..
mobil me hesabım olmasına karsın o üye bilgilerini giriyorum kabul etmiyor...
tekrardan uye olman icap edermiş.. uye olmaya calısıyorum bu sefer yıllık 70 euro gibi bir seyden bahsediliyor...

sorum şu ben zaten ücretsiz find my iphone yüklü ücretsiz .. hesabım var...

acaba idisk i ve galary uygulamasını itunes e daha esşeltirsem sorun kalkarmı..:mrgreen:

yusssufcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bunları güncelliosun güncelliosun bi sure sonra programı ust modellere gore yaptiklari icin guncelledikce elinde patlio telefon. bende 3g var en son gecen sene update ettim, o gunden beri telefon inanılmaz yavasladı, herhalde şimdi guncellesem bir daha açamam.