Ve LG Prada 3.0ı Duyurdu

Bu konuyu okuyanlar

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
prada_lg_phone_launch_3.jpg

Güney Kore kökenli ünlü akıllı cep telefonu üreticisi LG Mobile’ın tasarım düşkünleri için hazırladığı mobil cihazı Prada 3.0 gün içerisinde tanıtıldı. Lüks giyim markası olan Prada ve LG tarafından geliştirilen mobil cihaz, sunmuş olduğu teknik özelliklerle birlikte akıllı cep telefonu sektöründe oldukça önemli bir yer edinecek gibi duruyor.

4.3 inç genişliğinde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde olan Nova Plus ekran ile birlikte satışa sunulacak olan mobil cihazın 1 GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli OMAP 4430 işlemcisinden güç sağlayacağı belirtilirken, profesyonel görüntü oluşumu için ise 8.0 Megapiksel çözünürlüğünde oto-fokus ile 1080p teknolojilerine destek sağlayan kamera ve ön kamera ile birlikte geleceği bildirildi.

Dahili olarak 8 Gigabayt kapasitesinde depolama alanı sunacak olan mobil cihazın 32 Gigabayt kapasitesinde hafıza arttırımı için MicroSD kart yuvasını içereceği bildirilirken, Android 2.3.7 işletim sistemi üzerinde şekilleneceği ve büyük ihtimalle Android 4.0 ICS güncellemesi alacağı açıklandı. Ayrıca yakın alan iletişimi teknolojisi NFC de unutulmamış.

1540 mAh kapasiteli pilden güç alan LG Prada 3.0'da LG'nin geliştirdiği özel arayüzün siyah-beyaz versiyonuna yer veriliyor.

Ocak ayında satışa çıkacak olan LG Prada 3.0'ın fiyatı ise açıklanmadı.

LG-Prada-Android-Phone.png

[video=youtube_share;RIcNT7PVa4A]http://youtu.be/RIcNT7PVa4A[/video]

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
donanım çok iyi... dahili hafızanın 8gb olması gerçekten iyi olmuş....

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Çok ilginç bir tasarıma sahip olmuş, açıkcası arka kapak sanki deriymiş gibi duruyor :) İngilizce bilmediğim için pek fazla ne anlatıyor anlamadım... ama olsun :)

gerçekten değişik vede hoş geldi gözüme :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
tasarım ağırlıklı bir smartphone gibi duruyor ilk bakışta ama detaylara bakınca donanımının da oldukça başarılı olduğu görülüyor. ama benim en çok siyah beyaz arayüz hoşuma gitti ekran acayip çekici olmuş. parlaklık yine hat safhada gibi. bakalım fiyatı ne kadar olacak?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
tasarım ağırlıklı bir smartphone gibi duruyor ilk bakışta ama detaylara bakınca donanımının da oldukça başarılı olduğu görülüyor. ama benim en çok siyah beyaz arayüz hoşuma gitti ekran acayip çekici olmuş. parlaklık yine hat safhada gibi. bakalım fiyatı ne kadar olacak?

Herşeyi iyi güzel özetlemişsin ancak bence fiyatına girme :D

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Donanımsal olarak iyi gerçekten,, bakalım fiyat ne olacak.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
açıkçası optimus black tasarımı prada'ya nazaran çok daha güzel duruyor.

hatlarının çok keskin olması şıklık kazandırmamış telefona. fakat donanım olarak oldukça cezbedici.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Herşeyi iyi güzel özetlemişsin ancak bence fiyatına girme :D

valla açıkçası şöyle düşünüyorum fiyatı lg belirleyecekse uygun olacağını düşünüyorum sonuçta lg'nin smartphone piyasasındaki ürünlerine baktığımızda uygun fiyat politikası izlediğini görebiliyoruz ama prada fiyat olayına müdahale ederse biraz pahalı olabilir :)

Son mesajlar