Vdsl Modem

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mamodu Niyank

Asistan
malesef internetim fiber değil altyapı desteklemiyor eski bina olduğundan mahallede varoş :D benim sıkıntım ev iki katlı mmodem aalt katta ben üst kattayım ve internette çekim gücü yaşıyorum.Modemim çok eski 5-7 yıllık olması muhtemel anteni filan yok.Şimdi attığım linkteki modemin övülen tek yanı çekiim alanı geniş,o yüzden soruyorum sizlere ; bana çekim alanı geniş bir modem lazım önerebilirmisiniz?

malesef internetim fiber değil altyapı desteklemiyor eski bina olduğundan mahallede varoş :D benim sıkıntım ev iki katlı mmodem aalt katta ben üst kattayım ve internette çekim gücü yaşıyorum.Modemim çok eski 5-7 yıllık olması muhtemel anteni filan yok.Şimdi attığım linkteki modemin övülen tek yanı çekiim alanı geniş,o yüzden soruyorum sizlere ; bana çekim alanı geniş bir modem lazım önerebilirmisiniz?
o zaman vdsl modemlerden alabilirsin önceki sayfada ki modem de olur bizim ki hg253s onun alternatifi çok kazık oluyor modem yerine ap yada router da olur ap olursa kablo ile ona gir ondan wifi al.

Mamodu Niyank

Asistan
sıkıntı modemde eve gelen değer 16 mpbs modemin aldığı 6 mbps imiş türktelekom çalışanının bana dediğine göre.Modem ssatmak için aramışlardıda.Modem gözüme batıyodu ama masrafa girmeyek dedik kaçış yok o para çıkacak :)

ap al 50-60'a 3-5 metre cat5 ile üst kata çek ondan kullan wifiyı...
axess point =ap.

stat counter