Vbulletin yükleme hatası

Bu konuyu okuyanlar

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
PHP:
<?xml version="1.0" encoding="windows-1252"?>
<upgrade>
    <message replace="0">Connection successful</message>
    <status>Status: Installing, Step 2 of 7</status>
    <longversion>install</longversion>
    <version>install</version>
    <nextstep>2</nextstep>
    <upgradenotice><![CDATA[<strong>Installing</strong>]]></upgradenotice>
</upgrade>
bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
PHP:
<?xml version="1.0" encoding="windows-1252"?>
<upgrade>
    <message replace="0">Connection successful</message>
    <status>Status: Installing, Step 2 of 7</status>
    <longversion>install</longversion>
    <version>install</version>
    <nextstep>2</nextstep>
    <upgradenotice><=!=[=C=D=A=T=A=[<strong>Installing</strong>]=]=></upgradenotice>
</upgrade>
bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz

Ya hostunuzda sorun var yada eğer nulled sürüm kullanıyorsanız indirdiğiniz nulled sürüm hatalı olabilir.

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya hostunuzda sorun var yada eğer nulled sürüm kullanıyorsanız indirdiğiniz nulled sürüm hatalı olabilir.
evet null :D
önereceğiniz başka null vb5 varmı ?

aa doğru burda warez yasaktı nese teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hata demişsin ama gönderdiğin mesaj hata kodu içermiyo, sadece yüklemeyle ilgili bilgi mesajı var. nette sağlıklı nulled sürümü bulman nerdeyse imkansız. güvendiğin bi tanıdığında varsa nulled sürüm, o şeklide bulman daha sağlıklı olur açıklar açısından.

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
saolun ama en az 5 vb5 sürümü denedim hepsi bu hatayı verio 4.2.0 da denedim oda aynı hosttanmı kaynaklı acaba

hostingim: http://www.webadam.com/php-hosting lh2

bu işleri bilen bi tanıdığımda yokki hepsi webmaster dedimmi neymastır diyo :D

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sana birazdan sağlam bir null sürüm atarım. Fakat birde sorum olacak hosting firması iyi mi ? İyiyse fiyatıda güzel gibi bir tanede o paketten ben alayım diyorum. :)

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sana birazdan sağlam bir null sürüm atarım. Fakat birde sorum olacak hosting firması iyi mi ? İyiyse fiyatıda güzel gibi bir tanede o paketten ben alayım diyorum. :)

abi ben daha önce ihs ve natro kullandım ikiside mütişti özellikle ihs sorduğum soruya 1-5 dk içinde cvp geliodu natroda bi yarım saat alıo bzn ama webadam bazen 1 gün beklediğim oluyo cevap için ben sadece sınırsız olduğu için geçtim webadama ama benim sorunum olmaz ben bu konularda iyim desteğe ihtiyaç yok dersen :D webadam ucuz ve iyi hızlı.
not:ihs çok hızlı hostu var ama sınırlı ve pahalı natroda sınırsız 2 site barındırma sınırsız ama webadama göre pahalı çünkü 3 site barındırma aynı fiyat ama dediğim gibi destek yavaş (null'u da bekliom :D)

takullandıklarımda şunlar:
-ihs
-natro (kurumsal-bireysel)
-webadam (lh-2-3)

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
abi ben daha önce ihs ve natro kullandım ikiside mütişti özellikle ihs sorduğum soruya 1-5 dk içinde cvp geliodu natroda bi yarım saat alıo bzn ama webadam bazen 1 gün beklediğim oluyo cevap için ben sadece sınırsız olduğu için geçtim webadama ama benim sorunum olmaz ben bu konularda iyim desteğe ihtiyaç yok dersen :D webadam ucuz ve iyi hızlı.
not:ihs çok hızlı hostu var ama sınırlı ve pahalı natroda sınırsız 2 site barındırma sınırsız ama webadama göre pahalı çünkü 3 site barındırma aynı fiyat ama dediğim gibi destek yavaş (null'u da bekliom :D)

takullandıklarımda şunlar:
-ihs
-natro (kurumsal-bireysel)
-webadam (lh-2-3)

Cevabın için teşekkürler. Sırf ucuz olduğundan düşündüm fakat inşAllah ucuz etin yahnisi misali olmaz :D Destek konusunda sıkıntım olmaz. Benim bildiğim yapacağım işe yeter. Bu yüzden eğer ekstra bir şey gerekirse 1 gün gibi bir süre de bekleyebilirim. Eğer iş onların yapabileceği bir şeyse tabiki. Null sürüm içinde benim depodan baktım vB 5.0.3 varmış bir tane hemen bir localhost a kurup deneyeyim 15 dk ya atarım muhtemelen.

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cevabın için teşekkürler. Sırf ucuz olduğundan düşündüm fakat inşallah ucuz etin yahnisi misali olmaz :d destek konusunda sıkıntım olmaz. Benim bildiğim yapacağım işe yeter. Bu yüzden eğer ekstra bir şey gerekirse 1 gün gibi bir süre de bekleyebilirim. Eğer iş onların yapabileceği bir şeyse tabiki. Null sürüm içinde benim depodan baktım vb 5.0.3 varmış bir tane hemen bir localhost a kurup deneyeyim 15 dk ya atarım muhtemelen.
sağolun hocam webadam iyidir alin gitsin domain de bedava zaten bu aralar (bu arada ben 5.0.2 denedim oda olmadi heralde hostta bisi var sordum webadama dün bugün cevap geldi :d araştirmamiz devam edio dio :d seninkinide bi deneyim)

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Cevabın için teşekkürler. Sırf ucuz olduğundan düşündüm fakat inşAllah ucuz etin yahnisi misali olmaz :D Destek konusunda sıkıntım olmaz. Benim bildiğim yapacağım işe yeter. Bu yüzden eğer ekstra bir şey gerekirse 1 gün gibi bir süre de bekleyebilirim. Eğer iş onların yapabileceği bir şeyse tabiki. Null sürüm içinde benim depodan baktım vB 5.0.3 varmış bir tane hemen bir localhost a kurup deneyeyim 15 dk ya atarım muhtemelen.
Hocam sizin 15 dk biraz uzun heralde

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hocam sizin 15 dk biraz uzun heralde

Normal şartlarda 900 saniyeden oluşuyor fakat Unicode ile ilgili bir hata aldım kurulumda. vBulletin Resmi Destek Forumunda ve diğer vBulletin forumlarında konunun çözümünü arıyorum. Büyük ihtimal sizdeki hatada bundan kaynaklı.

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Normal şartlarda 900 saniyeden oluşuyor fakat Unicode ile ilgili bir hata aldım kurulumda. vBulletin Resmi Destek Forumunda ve diğer vBulletin forumlarında konunun çözümünü arıyorum. Büyük ihtimal sizdeki hatada bundan kaynaklı.
sağolun çabalarınız için

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hocam sizi bekliyorum..

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
:D olmadı dimi hocam :D neyse ben denedim 4.2.0 oda aynı hata 3.x denicem :D oda olur yani ama 5 ayrı :D

Akşam işten 8 de geliyorum. Yemek vs derken yeni bilgisayarı açtım. Hemen çözmeye çalışıyorum.

vBulletin sürümü illa 5 mi olacak :D 4.x olmaz mı ?
hocam bu arada sıktığım için üzgünüm

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
#BEFEGA her şey için sağolun vb den vazgeçtim XenForo kullanıyorum o oldu baya iyi

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
4.x sürümlerinde sıkıntı yoktu :) Sadece 5.x de gördüm böyle bir hata bu hatanında tamamen Unicode ile ilgili olduğunu gördüm fakat gerek internetten bulduğum yamalar gerekse kodlarda ki ufak düzenlemelerim sonucu bile vBulletin 5.0.x de kurulumu tamamlayamadım. Step 5'den sonra takılıp kalıyor.

4.x'in en son sürümünü deneyip size tekrar dönüş yapacağım. Bu arada IPBoard da tavsiye ederim son sürümü gayet güzel. :)

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bundan sonraki konuda troyun actigi konu var orada xenforo ile ilgili bilgi var xenforo vbnin adamiymis :) baya iyi