Vbulletin kuramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar son sürümü olan 4. serisine ait türkçe kurulum bulamadım. 3,8 kurarken ise hata alıyorum. bana baştan sona sağlıklı bi şekilde indirmeden kurulumuna kadar güzel bi tarif yapabilicek veya destek verebilirmisiniz.
zip dosyasını indirdikten sonra başta veri tabanı ve config.php dosysını haızır hale getirip yapıyorum. ama nedense kurulum aşamasına gelemiyorum..
indirdiğim zip dosyasının içinde install şeklinde dosya yok.içersindeki upload dosyasının içindeki install dosyasından başlıyor kurulum ama localhost ile hata alıyorum nedense.
zip dosyasını indirdiğimde içinden çıkan dosyalar burada aşağıdaki gibi , olduğu gibi kurulum yapmak istesem olmuyor... asıl içerik upload dosyasının içinde. ama upload dosyasının içindekiler ile çalıştırmak istediğimde ise yüzlerce hata olan sayfa yapısıyla karşılaşıyorum.
ilgileneler için şimdiden teşekkürler..
http://img72.imageshack.us/img72/3366/2214062013113135937.png
2214062013113135937.png

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Aldığın hata ne?

Adres çubuğuna ne yazıyorsun kurulum aşamasında?

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben çözdüm olayı tamamdır..nedense hata bilinmez.. sadece yaptığım wamp server'u kaldırdım tekrardan yükledim. ve düzeldi. asıl içerik ise upload dosyasının içinde. ve türkçe dil dosyasınıda bulup kurdum..isteyen arkadaşlara vbulletin 4,2,0 verebilirim..

hatırlatayım ,
2 ayrı yerden indirdiğim 4,2,0 scriplerinden birisi lochalde kurulmuyor.. lochalde kuruluma müsade eden script çok iyi değil:.ama normal server üzerinden diğer script çok daha iyi çalışıyor..

Bourne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben çözdüm olayı tamamdır..nedense hata bilinmez.. sadece yaptığım wamp server'u kaldırdım tekrardan yükledim. ve düzeldi. asıl içerik ise upload dosyasının içinde. ve türkçe dil dosyasınıda bulup kurdum..isteyen arkadaşlara vbulletin 4,2,0 verebilirim..

hatırlatayım ,
2 ayrı yerden indirdiğim 4,2,0 scriplerinden birisi lochalde kurulmuyor.. lochalde kuruluma müsade eden script çok iyi değil:.ama normal server üzerinden diğer script çok daha iyi çalışıyor..

Lisanslı bir sistem olduğu için bu dosyaları bizimle paylaşman yasadışı işleme girecektir. Wa.re.z paylaşım yasak. Ayrıca localde sürüm kabul etmiyor diye birşey yok. Sadece php versiyonunda bir sıkıntı olmuştur.
Kolay gelsin