VatanComputer'dan yüksek miktarda alışveriş yapıcaz indirim yaparlar mı?

Bu konuyu okuyanlar

OnrAYDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önümüzdeki hafta pazartesi veya salı vatan computerdan 2760 lira civarında bilgisayar toplicam.Yani 9-10 parça yüksek fiyatlı ürünler satın alıcam. Acaba %20-15 hatta %10 bile olsa indirim yaparlar mı ? Sonuçta 2760 TL gibi bir fiyat için %10 indirim bile 276 TL fiyat düşürüyor. Buda 2484 TL oluyor. %20 olsa mükemmel bir fiyat düşüşü olacaktır. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı ?

NOT : Hesapladım, %15'de 2346 TL %20'de 2208 TL'ye düşüyor :yes:
DİPNOT : BU HESAPLAMADAN SONRA %20 İNDİRİM İMKANSIZ GELDİ
laugh.gif

Umarım doğru hesaplamışımdır. Yoksa benim gibi bi işsiz gelir yanlışım var mı diye hesaplar :devil:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Böyle büyük firmalarda yapacaklari sanmam ancak yaninda hediye vs verebilirler bir de bazen sorduğunda neyin ne zaman indirime gireceğini biliyorlar sormanda yarar var

OnrAYDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle büyük firmalarda yapacaklari sanmam ancak yaninda hediye vs verebilirler bir de bazen sorduğunda neyin ne zaman indirime gireceğini biliyorlar sormanda yarar var

Arayıp sordum fakat sadece mağazadan sorarsam bunu yanıtlayabilirlermiş. Birde bende Vatancard var fakat bu hiçbir işe yaramaz sanırım ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnternette gördümde, 2000 lira olarak topladığı ürünü mağazaya gittiğinde 1800 TL'ye almış birisi..

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arayıp sordum fakat sadece mağazadan sorarsam bunu yanıtlayabilirlermiş. Birde bende Vatancard var fakat bu hiçbir işe yaramaz sanırım ?

İnternette gördümde, 2000 lira olarak topladığı ürünü mağazaya gittiğinde 1800 TL'ye almış birisi..
Alışveriş yapman için zaten vatan card lazım illa kart değil isim soy isim den kart bilgisine ulaşıyorlar zaten :D

Ayrıca mağaza müdürü ile görüş kasa ile değil, büyük marketlerin hepsinde öyle mesela METRO Toptancı market var bilmeyen vardır 10.000 TL üzeri alışverişin varsa müdür ile konuşup iskonto yaptırma şansın var.

OnrAYDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alışveriş yapman için zaten vatan card lazım illa kart değil isim soy isim den kart bilgisine ulaşıyorlar zaten :D

Ayrıca mağaza müdürü ile görüş kasa ile değil, büyük marketlerin hepsinde öyle mesela METRO Toptancı market var bilmeyen vardır 10.000 TL üzeri alışverişin varsa müdür ile konuşup iskonto yaptırma şansın var.

O zaman oraya gittigimizde halledilir bu konu..

fatihTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaparlar ama çok az yaparlar belki %10 bile yapmazlar.vatan computer bu, fiyatlar pahalı.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bugün 3800 e notebook aldım peşin vermemize rağmen gıdım düşmedi inatçı herifler :)

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kurbanlık koyun satın almıyorsunuz ki ne pazarlığı limited şirketlerinden bahsediyoruz :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
dikkat et geçirmesinlerde..

djtenten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşım için komple sistem toplamak için vatana gittik gerçi sistemi toplamak için fiyatların çokta uygun olmadığıda bir gerçek neyse arkadaşım illa vatan olsun diye direttiği için tüm sistemi topladık ve 1700 küsür bir fiyat çıkmıştı arkadaşımında ayırdığı bütçe 1650 tl idi haliyle geçmişti ve hiçbir şekilde fazlasını verme durumumuz yoktu nasıl yapalım edelim derken bizimle ilgilenen arkadaş saolsun ben üstümle bir görüşeyim diyerek içeri gitti ve topladığımız sistemi 1650 tl ye verebileceklerini söyleyip bunu normalde yapmadıklarını söyledi. neyse bizde böylece yanılmıyorsam 80 tl kadar paramız yetmemesine ragmen 1650 tl tüm sistemi aldık .

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Toplama yapacaksan parça Parça indirim olur toplu indirim yapılmaz ben iki kez vatan dan topladım hep Parça dan düştüler

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dikkat et geçirmesinlerde..
insan gibi gelmiş konu açmış arkadaşımız uslubu bozuk şekilde konuşacağına yardımcı olsana SDN'nin bir moderatörü olarak bu şekildemi temsil edeceksin.

Arkadaşlar önümüzdeki hafta pazartesi veya salı vatan computerdan 2760 lira civarında bilgisayar toplicam.Yani 9-10 parça yüksek fiyatlı ürünler satın alıcam. Acaba %20-15 hatta %10 bile olsa indirim yaparlar mı ? Sonuçta 2760 TL gibi bir fiyat için %10 indirim bile 276 TL fiyat düşürüyor. Buda 2484 TL oluyor. %20 olsa mükemmel bir fiyat düşüşü olacaktır. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı ?

NOT : Hesapladım, %15'de 2346 TL %20'de 2208 TL'ye düşüyor :yes:
DİPNOT : BU HESAPLAMADAN SONRA %20 İNDİRİM İMKANSIZ GELDİ
laugh.gif

Umarım doğru hesaplamışımdır. Yoksa benim gibi bi işsiz gelir yanlışım var mı diye hesaplar :devil:
eğer acelen yoksa birazdaha bekle %30 indirim yapılo bazı günlerde yıl başında kesin %30 indirim yapacaklar ama daha öncesinde yaparlarmı bilmiyorum vatan com. de çalışan arkadaşım var ona bi sorayım senin için olacaksa eğer konuya veya sana özel yazarım.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
insan gibi gelmiş konu açmış arkadaşımız uslubu bozuk şekilde konuşacağına yardımcı olsana SDN'nin bir moderatörü olarak bu şekildemi temsil edeceksin.
nerenle okuyorsun bilmiyorum. burada vatanın fiyat politikasına bir eleştiri söz konusudur başka bir şey değil.

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nerenle okuyorsun bilmiyorum. burada vatanın fiyat politikasına bir eleştiri söz konusudur başka bir şey değil.
yazdığın uslupsuz sözü bukadar basit bir kılıf uydurup hala uslubunla konuşmuyorsun gözümle okuyorum merak etme sen oraya yaş belitmişsin ama oradaki 0'çıkar bence sana forumdan biri geçirmesinler dese fiyat politikası diyip geçeceksin dimi helal olsun.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaş esnaf dükkanı değil ki orası, Vatan Computer. Bir tek alışveriş yapan sen değilsin. İndirim günleri takip et Web sitesinden bildirim yaptır satın alacağın şeylere. Ancak böyle kovalarsan indirim kazanırsın.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Indirimden ziyade aldığı ürünün yanına 60-70 liralık mouse hediye ettireni gördüm :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
yazdığın uslupsuz sözü bukadar basit bir kılıf uydurup hala uslubunla konuşmuyorsun gözümle okuyorum merak etme sen oraya yaş belitmişsin ama oradaki 0'çıkar bence sana forumdan biri geçirmesinler dese fiyat politikası diyip geçeceksin dimi helal olsun.

Kaç yaşındasın bilmiyorum dostum. Benim uslubum budur. Sana sert gelir, zamanın şartlarına göre ise çok havada kalır.
Senceye benceye girersek hiç olmaz şimdi küçücük çocukların önünde. Ayrıca beğenmiyorsan okumak zorunda değilsin yazdıklarımı. Ya da moda şikayet edebilirsin mesajı :D

militaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genel olarak vatandan internet özel fiyatlı ürünleri alırsanız normal piyasa fiyatı yada altında bulmanız mümkün.

Kaç yaşındasın bilmiyorum dostum. Benim uslubum budur. Sana sert gelir, zamanın şartlarına göre ise çok havada kalır.
Senceye benceye girersek hiç olmaz şimdi küçücük çocukların önünde. Ayrıca beğenmiyorsan okumak zorunda değilsin yazdıklarımı. Ya da moda şikayet edebilirsin mesajı :D

Adam SDN'yi satın almış dağılın. Kaça gitti SDN hiç haberlerde görmedik de...

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Teknoloji mağazalarında %5 personel indirimleri olabiliyor. Eğer ilgili personeller iyi diyalog kurabilirsen belki birşeyler olaibilir ;)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
onu bunu bırakın doğru zamanda sipariş verince ertesi gün 8-10 gibi elinde oluyor vatan hızlı gönderiyor.

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim yakin bir arkadasim topladi 3.800lira civari tuttu indirimli hali %30 indirime denk getirmisti bayaa kar etmisti

OnrAYDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarın muhtemelen gidicez bakalım..

Son mesajlar