VatanBilgisayar Kullanılmış G900 Sattı

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bugün Ankara Söğütözü mağazasından Logitech G900 satın aldım. Eve geldim açtım baktım ne göreyim? Ürün resmen kullanılmış. Eski G900'ümden hiçbir farkı kalmamış ebeme benziyor fare.
1567270421268.png

1567270428036.png

Ne jelatin var, ne de bişey. Kullanma kılavuzunda yapış yapış bir şeyler var sümük gibi. Fareye de bulaşmış.
1567270440652.png

Tabanları aşınmış. USB girişinde de parmak izleri dolu. Değdirmeden elimi taktım bilgisayara, girdim Logitech Software yazılımına, karşıma çıkan oluşturulmuş zemin Profilleri:
1567270397703.png

Daha da VatanBilgisayardan ürün almam aldırmam. Başıma 2. kez geldi bu. Bir de sıvı soğutmada gelmişti onu mağazada fark etmiştim.
Yarın sabah erken basacağım o mağazayı. İtiraz eden olursa bağırıp çağıracağım. Direkt olarak bunu yapacağım. Şu rezilliğe bak.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
İtiraz edebileceklerini sanmıyorum bir günde o kadar eskitemeyeceğine göre mecbur değiştirecekler..
Değiştirmesinler hele süründürürüm bana bu fareyi satan adamı Tüketici Haklarında. Ucuz bir şeyde değil zor zor biriktirdiğim parayla aldım.
Önceki G900 2. El olarak satın aldım vallahi şunun kutudan çıkmış halinden daha temizdi.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Muhtemelen personellerden biri aldı götürdü evinde kullandı sonra geri getirdi :) Yoksa kim bu hale getirir ki , yazık gerçekten çok yazık. Lütfen şikayetçi olun, şikayetçi olun, duyarlı olun ki sizin başınıza geleni bir daha bir başkasına yaşatmasınlar..

Ülke genelinde diğer konularda da başımıza gelen tüm sorunlar sıkıntılar, daha önce sorunu sıkıntıyı yaşayan kişinin şikayet etmemesinden kaynaklanıyor !

Her vatandaş bir polis gibi gördüğü her kötü hal ver hareketi, kural ihlalini, yasal olmayan her durumu İLGLİ MERCİLERE ŞİKAYET ETMELİ. Bu konu gerçekten çok önemli, aman şikayet etmiyelim yazıktır demiyeceksin kardeşim.. Şikayet edeceksin ki yaşadığımız ülke cennet vatana dönüşsün.. Suç oranı düşsün, yasal olmayan her faliyet azalsın...

ŞİKAYET ŞART !

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Yol yakinsa hic bekleme simdi git hesabini sor
25KM götürecek adam da yok. Sabah açılır açılmaz kapıda olacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen personellerden biri aldı götürdü evinde kullandı sonra geri getirdi :) Yoksa kim bu hale getirir ki , yazık gerçekten çok yazık. Lütfen şikayetçi olun, şikayetçi olun, duyarlı olun ki sizin başınıza geleni bir daha bir başkasına yaşatmasınlar..

Ülke genelinde diğer konularda da başımıza gelen tüm sorunlar sıkıntılar, daha önce sorunu sıkıntıyı yaşayan kişinin şikayet etmemesinden kaynaklanıyor !

Her vatandaş bir polis gibi gördüğü her kötü hal ver hareketi, kural ihlalini, yasal olmayan her durumu İLGLİ MERCİLERE ŞİKAYET ETMELİ. Bu konu gerçekten çok önemli, aman şikayet etmiyelim yazıktır demiyeceksin kardeşim.. Şikayet edeceksin ki yaşadığımız ülke cennet vatana dönüşsün.. Suç oranı düşsün, yasal olmayan her faliyet azalsın...

ŞİKAYET ŞART !
Ağzına sağlık.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Teşhir ürünüde olabilir koskoca vatan bilgisayar teşhir ürününü sıfır diye satmaz heralde..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Nere ora? Magzada bakmadan alma orada kullanilmis acik cikarsa almam demen gerek ben oyle derim sorun olmadi gecmis olsun.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Ürünü sıfırı ile değiştirdiler. Kendileri de biliyormuş bu kutuyu. Satan adamın bilmemesine denk gelmiş maalesef.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Geçmiş olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Vatan genelde iade gelen ürünleri tekrar kutusuna koyup tekrar satışa çıkarıyor benim başıma 1 kere geldi işlemci soğutucusu almıştım adam çıkarttı verdi bana kutusunun içinde ürün ama kutu resmen tecavüze uğraşmış sağı solu çökmüş böyle abi bu ne dedim sıfır değil mi bu neden kutusu böyle dedim çalışan eleman resmen beni terslemişti sanane kardeşim demişti bende bağırıp çağırdım sen kimsin lan diyince başka eleman geldi ben yardımcı olayım buyrun dedi kutunun neden böyle olduğunu sordum sıfır değil mi bu dedim sıfır dedi taşıma sırasında böyle olmuştur dedi ama birisi kullanmış geri iade etmişti çok belliydi başka ürün almıştım onun yerine ayrıca o bana artislik yapan elemanı da şikayet edip 2 gün de attırmıştım o şubeden.

Antalya da bir vatan şubesinden de monitör almıştım adamlar teşhir ürün olduğunu belirtmişlerdi öyle almıştım bazı şubeler teşhir olduğunu söylemiyor iade gelen ürünleri sıfır diye kakalıyor sıfır fiyatı ile.

Son mesajlar