Vatanbilgisayar garantisi

Bu konuyu okuyanlar

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar note 5 fiyatlarına bakıyordum vatan bilgisayarda 2400 e gördüm yan tarafta şu yazıyordu:

Vatanbilgisayar’da sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır, Uluslararası markaların sadece Türkiye için üretilen veya özelleştirilen ve yetkili servislerin ülke garantisi sağladığı modelleri sizlere sunulmaktadır.

sizce vatan bilgisayara garanti konusunda ne kadar güvenebilirim bir sıkıntı yaşar mıyım?

ve bu vatan bilgisayarda problem oldugunda beni ithalatcıya mı yönlendirirler yoksa cihazı alıp beni üretici ile hiç muhattap etmezler mi ?
şimdiden teşekkür ederim

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yani ürünlerin garantisi markaya ait yani o konuda sıkıntı ve sen servisle muhattap olmazsın

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
O yazan standart bir ifade. Telefon resminin altında Sansung Türkiye garantili yazıyor. Ayrıca telefonda bir sıkıntı olursa muhatabın Vatan Bilgisayar olmaz, Samsung Türkiye olur, bu her üründe böyledir...

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Muhattab olarak Vatan Bilgisayarı alabilirsin karşına ama bu sadece işleri uzatır. Defalarca farklı farklı arıza durumlarında Vatana ürünü teslim ettim, herhangi bir problem olmadı ama servis ağı yaygın olan markalarda araya Vatanı sokmanı önermem.