Vatan pc den alınan bilgisayarı iade etmek

Bu konuyu okuyanlar

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4-5 gün önce bilgisayar satın aldım iade etmek istiyorum edebilir miyim parayı nakit mi alırım yoksa alışveriş çekimi eğer alışveriş çeki alırsam vatandan önereceğiniz 2 bine kadar pc var mı

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
4-5 gün önce bilgisayar satın aldım iade etmek istiyorum edebilir miyim parayı nakit mi alırım yoksa alışveriş çekimi eğer alışveriş çeki alırsam vatandan önereceğiniz 2 bine kadar pc var mı

Vatan mağzasında bulunan herhangi bir ürünlerle değiştirebilirsin. PC derken sadece kasa mı ?

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Laptop asus k555l

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pc de sorun var mı aslında kendinde teknik servisine giderek veyahutta vatana bırakarak sorununu anlatıp iadesini istiyorum dersin bende iPhone 6 aldım sorun yaşadım apple Store götürdüm teli ekranı değiştireceklerini söylediler kabul etmedim çıktı aldım sorunlu olduğu hakkında o kağıtla iade işlemi yapıldı. Bir başka husus ise 14 gün iade hakkın var bunu araştırmalısın sorun varsa üstüne düş alırken nasıl aldın bilmiyorum ama ben kredi Kartı ile aldım ve karta iade ettiler tutarı umarım bir nebze açıklayıcı olmuştur yazdıklarım.

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kartla aldım evet sorun var ama teknik servisi burada yok sorun ise muhtemelen yazılımsal bense beklemek istemiyorum nedensiz iade edebiliyorsam 15 ügn için de edeceğim memnun kalmadığımı belirterek

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kartla aldım evet sorun var ama teknik servisi burada yok sorun ise muhtemelen yazılımsal bense beklemek istemiyorum nedensiz iade edebiliyorsam 15 ügn için de edeceğim memnun kalmadığımı belirterek

Sorununu tam olarak belirtirsen çözüm yolları buluruz

fabergee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pc yi dün recovery ile sıfırladım pc yi açtım ilk 15 dakika her şey normaldi şimdi denetim masasına 30 dakkada giriyor Windows menüsünden masaüstüne bi 5 dakkada giriyor sürekli kilitleniyor alalı 5 gün olmuş uğraşmak istemiyorum

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Pc yi dün recovery ile sıfırladım pc yi açtım ilk 15 dakika her şey normaldi şimdi denetim masasına 30 dakkada giriyor Windows menüsünden masaüstüne bi 5 dakkada giriyor sürekli kilitleniyor alalı 5 gün olmuş uğraşmak istemiyorum

Format atmayı bilmiyorsan garantisine götür. Garantiyle uğraşmak istemiyorsan vatana götür daha iyi bir cihaz al

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Geçen hafta ekran kartı aldım geri iade etmekle uğraşıyorum bakalım kim kazanacak.. Almıyorlar çünki

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Geçen hafta ekran kartı aldım geri iade etmekle uğraşıyorum bakalım kim kazanacak.. Almıyorlar çünki

Eğer sen haklıysan direk tüketici mahkemesine git anında paranı geri alırsın ben hep öyle yapıyorum