Vatan Bozdu beah

Bu konuyu okuyanlar

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Geçen hafta kuzenlerim sivasa geldi.hepside benim yaşıtım neredeyse sadece 1 -2 yaş farkı oluyor.6 kişiyiz ve 1 kişinin doğum günü sonraki gündü.o 1 kuzenimde pc de oyun oynamaya ve uyumaya bayılır.neyse çocuğun klavyesi mekanik değil.annesindende istiyordu mekanik klavye.(annesi benim halam)halam geldi 5 kişi odada oturuyoruz çocukda uyuyor.şu parayı alıp mekanik klavye bakarmısınız dedi ve 600 tl verdi. 5 kişi atladık otobüse gittik vatana.çünkü babam genelde herşeyi oradan alıyor bende alışmışım ?.vatan açılmamıştı daha.5 dk sonra abiler geldi açtılar falan.ordan girdik içeri klavye bölümüne gittik.klavye bakıyoruz arkadan abi yaklaştı.gençler hadi dışarı sadece bakıyorsunuz dedi.bende abi alacağız dedim.babanızı çağırın diyor.babam alacak sanıyor.adam birde tavırlı bizi atmaya çalışıyor oradan biz duruyoruz inat.arkadan güvenliği çağırdı bizde parayı gösterdik adam hemen tamam yerine git sıkıntı yok diyor.bizde oradan bişey almıyoruz dedik gittik. Giderken adamın ifadesine bir güldüm varya bir bakıyor bize.sonra oradan AVM ye gittik oradan aldık.abi bu vatanın derdi nedir yaw.artık bozdu gibi fiyatlarda biraz pahalı gibi.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Pahalı değil ya size öyle gözüküyor eyyyyyyyy klavye diyorsun gerçek fiyatı gözüküyor hep dış mihriklerin oyunu bunlar.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Devlet bize veriyeah damarlı damarlı

Yurt dışında araba 30.000 TL buraya geliyor 150.000 TL kim kimi dolandırıyor eyyyyyyy trump soruyorum sana.