Vadesiz Mevduatı Bölme

Bu konuyu okuyanlar

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Vadesiz bir mevduat hesabı parçalara ayrılabilir mi? Yani tek bir hesap ve tek bir bankamatik kartı altında iki ayrı hesap...Örneğin birinde maaşımdan arttırdığım paraları biriktirirken diğerinde maaş dışında ekstradan gelen paraları tutacam....gibi? Çok mu saçma oldu ki...:oops:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yaparsınız, online işlemlerden 2. Bir hesap açarsanız birikimini oraya yitirirsin maas hesabin da farklı olur.2 hesap tek renk karta bağlanıyor, atm üzerinden işlem yaparken işlem yapacağıni hesabı secebiliyorsun.

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yaparsınız, online işlemlerden 2. Bir hesap açarsanız birikimini oraya yitirirsin maas hesabin da farklı olur.2 hesap tek renk karta bağlanıyor, atm üzerinden işlem yaparken işlem yapacağıni hesabı secebiliyorsun.

Tüm bankalarda oluyordur heralde değil mi, benimki İşbankası...Peki bu tek karta bağlı iki hesap için iki ayrı hesap işletim ücreti mi alınır?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tüm bankalarda oluyordur heralde değil mi, benimki İşbankası...Peki bu tek karta bağlı iki hesap için iki ayrı hesap işletim ücreti mi alınır?
Çalıştığım banka bana hesap işletim ücreti yansıtmadığından bu konu hakkında bilgim yok ama bence 1 tanesinden alıyorlarsa diğerinden de alırlar diye tahmin ediyorum. Çünkü 2 hesap var ortada.

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çalıştığım banka bana hesap işletim ücreti yansıtmadığından bu konu hakkında bilgim yok ama bence 1 tanesinden alıyorlarsa diğerinden de alırlar diye tahmin ediyorum. Çünkü 2 hesap var ortada.

İşbankası da şuan için hesap işletim ücreti almıyor ama olur da birgün alırsa ve dediğiniz gibiyse pek iyi olmaz.