V9 Web Portalı Nasıl Kurtulurum

Konusu 'İnternet Tarayıcıları / Web Browser' forumundadır ve cansbebe tarafından 3 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. redvelvet

redvelvet Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende küçük bir katkıda bulanayım:
    Bu V9 denen illet ücretsiz bir program indirmemle başladı. Aslına bakacak olursanız dikkatsizlik demek daha doğru.

Ben nasıl kurtuldum: Firefox kaldırıp yeniden kurdum.

2. canerkaragullu

canerkaragullu Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak ben sana anlatayım kendim buldum çözümü dene kesin sonuca varacaksın
    sırasıyla anlatıyorum şimdi masa üzerindeki internet explorer simgesini sağ tıkla özellikler de ve daha sonra dosya konumunu seç orda '' iexplore '' uygulamasını göreceksin onu kısayol olarak masa üzerine gönder ve bir önceki kısa yolu yani üzerinde sağ tıklayıp özellikler dediğin internet explorer simgesini sil arkadaşım sadece bu ben denedim oldu sıra sende eğer çözüm bulamadıysan dene derim şimdiden hayırlısı olsun

3. ider19

ider19 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

Bende bu ie, mozilla ve chrome tarayıcıları kurulu olmasına rağmen sorun sadece mozillada var... Ancak bende hedef alanında "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" yazıyor. Yani diğer arkadaşlarda olduğu gibi sonunda v9'un adresi olmamasına rağmen v9'dan kurtulamadım. Mozillayı da kaldırıp -kişisel ayarlarımı kaldırmadan- tekrar kurdum yine sorun çözülmedi. Kesin çözümü bilen varsa yardımcı olmasını rica edeceğim. Şimdiden teşekkürler....

4. cansbebe

cansbebe Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    masaüstünde nekadar tarayıcı kısayolları varsa sil sonra başlattan kısayol eklersin o şekil kurtuldum

5. senerkck

senerkck Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senerkck
    [​IMG]Üyelik tarihiJan 2012Mesajlar4

[h=2][​IMG] V9.com Ana Sayfa Değiştirme Sorunu[/h]
    Arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ilehttp://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

İnternet Explorer İçin;

• Masaüstünüzde bulunan İnternet explorer simgesine sağ tıklayın
    • Özeliikleri seçin
    • Hedef sekmesindeki ''"C:\Program Files\InternetExplorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''C:\Program Files\InternetExplorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin
    • İşlem bu kadar, Geçmiş olsun
    Google Chrome İçin;

• Masaüstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın
    • Özeliikleri seçin
    • Hedef sekmesindeki ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applica tion\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applicati on\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin
    • İşlem bu kadar, Geçmiş olsun
    Aynı işlemi Mozilla içinde yapabilirsiniz

6. muratflash

muratflash Rektör

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    Bu arada ufak bi hatırlatmada bulunayım... Advanced system care ın son sürümünü yani 5.2.0 galiba kurarken dikkat edin sisteme oda sokuşturmaya çalışıyor.. Kurarken ordaki tıkı kaldırın..

7. sakallll

sakallll Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu lanet seyden bende cektım.bazen kucuk bır program oalrak pc kuruluyo.başlat/denetim masası/programlar dan ekle kaldır bı bakın.v9 dıye eklentı olcak onu kaldırın sorun kalmaz

8. socrates_21

socrates_21 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1- Program ekle/kaldırdan v9 adlı bir program olacak. Klavyeden "v" ye basın, çıkar. Onu hemen silin...

2-Olmadı===> Bilgisayarım/C:/program files/İnternet Explorer/iexplore çift tık yaptığınızda aa, işte sizin istediğiniz ana sayfa:) İşte bu sayfayı sağ tık yapın ve kısayol olarak masaüstüne atın. Tüm işlemlerinizde de buradan tıklayarak sörf yapın. Diğer tüm kısayolları da silin tabii.

3- Bir de şu yöntem var pektabii:
    çalıştır/regedit sonra buraya ctrl+F ten "start page" yazıp sonra bulduğunuz tüm başlangıç sayfalarını değiştirin diyecem ama bu yöntem burda yemiyor. Ama diğer şekilde çok etkili bir yöntem...

4- başka bir yolu da; başlat ==>explorer yaz. Orada çıkan explorer'a sağ tık ve " http://www.v9tr.com/... "şeklinde çıkan iki tırnak arasındaki o yeri komple silip yerine istediğiniz giriş sayfasını yazın..Olay kesinlikle tamamdır:)
    selamlar..........(Bir iki yöntemi kendim biliyordum ama bazı sitelerden ve burda okuduklarımı da derleyip bir araya getirdim. Umarım yanlış anlaşılmaz;-) )

9. eLitbLack

eLitbLack Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş bende 1 saat önce oldu.biraz araştırma yaptım ama hiçbiride çözüm olmadı.Benim denediğim yöntemi mutlaka dene.Çözüm olacaktır.
    1- Masaüstünde 'Internet Explorer' Dosyasına Sağ Tıkla Özellikleri Seç
    2- Hedef Bul'u Seç
    3- Açılan Klasörde 'iexplorer' Dosyasını Masaüstüne Kopyala
    4- Masaüstünde Kullandığın 'Internet Explorer' Dosyasını Sil
    5- İnternete Masaüstüne Kopyaladığın 'iexplorer' Dosyasından Gir

(Muhtemelen başlat menüsünden girincede anasayfa 'v9' olarak çıkıyodur.Eğer kullanıyosan Başlat menüsündekinide sil.'iexplorer'i mouse'la sürükle başlat menüsüne tuttur.)

Çözüm Olacaktır...

'Powered bySmt Production'

10. oguztopcu

oguztopcu Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

yın e oluyor bn de ya

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

evrything diye bir arama programı var.v9 diye arat ve çıkanları sil

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

başlat menüsüne girin denetim masası var ona tıklayın ve programlar yazıo oradan kaldırın

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

google crhom için bi çözüm yokmu ?

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:blink:ek kaldır yok ne yapacam

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

eğer hala probleminiz devam ediyorsa C:\Users\YILDIZ\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions daki 22 ile başlayan dosyayı silin kesin düzelir

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

chrome için yukarıdakiler işe yaramıyorsa;

ayarlar -> başlangıçta yazan yerin altında butonlardan belirli bir sayfa veya sayfaları aç ->sayfaları ayarla linkine tıklayın ve silin.

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ctrl+shift+a ya basın karsınıza gelen ekranda eklentilere tıklayın ordan v9 u kaldırın deyin kurtulun :)

19. muratflash

muratflash Rektör

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    Birde Chrome tarayıcısında bu v9tr kendini eklentilere gizliyormuş özelliklede flash player eklentisine önce flash player chromedan devre dışı bırakın o olmazsa eklentilerinizi teker teker devre dışı bırakarak hangi eklentide gizliyse bulup kaldırın..

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

uzantılarda flash player olarak görünüyor onu kaldırdım sorun gitti:)

Sayfayı Paylaş