Uzun süren kafa şişiren telefon araştırmam da son nokta

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ahm@

Doçent
Note 10 derken düz note 10 dan bahsediyorum hocam plus versiyona lafım yok bana kalırsa samsung hata yaptı note serisini düz ve plus olarak ayırmayacaktı zaten s10 da üç tane model çıkardı note da ne gerek vardı zaten note 10 'la s10 plus aynı fiyattan satışa çıktı yapsaydın tek bi note 10 note almak isteyen 100 dolar daha verir note 10 alırdı istemeyen 1000 dolara s10 plus alır kullanırdı gereksiz bi ayrım oldu bence
ya note 10 plus çok büyük telefon daha küçük telefon isteyenler için Apple’ın yaptığı gibi bir politika izlenebilirdi ama sadece telefonun boyutunu değil her şeyini fazlasıyla kırpmışlar. Yoksa note 10 çıkma fikri güzel ama uygulaması hatalı

işte bu sebeplerden iPhone 11 tavsiye ediyorum ben de 2014 yaşından beri iOS cihaz ve Android cihazlar kullandım bilmiyorum ama iPhone’un verdiğini diğerlerinden alamıyorum. Android alınca sürekli bir iPhone’a dönesim geliyor. Bence siz de iPhone 11 alın yolunuza bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

2014 yaşı demişim yılı olacak :)
Hocam az önce ıpondo diye bir kanalın videosunu izledim eskiden de takip ettiğim bir kanaldı ıphone 11 hakkında daha çok ısındım şahsen

ya note 10 plus çok büyük telefon daha küçük telefon isteyenler için Apple’ın yaptığı gibi bir politika izlenebilirdi ama sadece telefonun boyutunu değil her şeyini fazlasıyla kırpmışlar. Yoksa note 10 çıkma fikri güzel ama uygulaması hatalı
Pil konusunda çok aşırı olumsuz yorumları var satış danışmanları ne kadar kıvırmaya çalışsa bile pil açısından yapamıyorlar

ahm@

Doçent
Hocam az önce ıpondo diye bir kanalın videosunu izledim eskiden de takip ettiğim bir kanaldı ıphone 11 hakkında daha çok ısındım şahsen

Pil konusunda çok aşırı olumsuz yorumları var satış danışmanları ne kadar kıvırmaya çalışsa bile pil açısından yapamıyorlar
dediğim gibi note 10’u sadece ekran boyutu ve birazcık batarya kırpılmalıydı çok büyük hata yaptılar

Tttunahan

Profesör
Madem kameradan kısacaktın ekrandan ne diye kısıyosun ekran kötü değil canavar gibi ama insan yinede 2k ekran görmek isterdi o telefonda bide koysaydın 4000 mah batarya o zaman memnun kalabilirdik ama işte o zamanda 1000 dolar olmazdı fiyatı

ahm@

Doçent
Madem kameradan kısacaktın ekrandan ne diye kısıyosun ekran kötü değil canavar gibi ama insan yinede 2k ekran görmek isterdi o telefonda bide koysaydın 4000 mah batarya o zaman memnun kalabilirdik ama işte o zamanda 1000 dolar olmazdı fiyatı
fiyatı artsaydı da Apple cihazlarla rekabet edemezdi

fiyatı artsaydı da Apple cihazlarla rekabet edemezdi
gerçi şu haliyle rekabet edemiyor bile

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
Note 10 Lansmanı’nı izleyince bana da hiç amiral gemisi hissiyatı vermedi😂🙂
Aynen. S10 nun lansmanı çok daha iyiydi.

Note 10 derken düz note 10 dan bahsediyorum hocam plus versiyona lafım yok bana kalırsa samsung hata yaptı note serisini düz ve plus olarak ayırmayacaktı zaten s10 da üç tane model çıkardı note da ne gerek vardı zaten note 10 'la s10 plus aynı fiyattan satışa çıktı yapsaydın tek bi note 10 note almak isteyen 100 dolar daha verir note 10 alırdı istemeyen 1000 dolara s10 plus alır kullanırdı gereksiz bi ayrım oldu bence
Normal note 10 nun ismi note 10e ve note 10 plus ın ismi normal note 10 olsaydı daha iyi olurdu bence.

stinghardyzz

Profesör
iPhone 11 note 10 ve s10 plus arasında kalmıştım normal de bu kadar kafa yormam alırım bakarım keyfime ama günümüz de telefon fiyatları böyle olunca mecbur. iPhone 11 çıkmasını bekledim ama ekranı note 10 s10 plusa bakınca soluk kaldı. Bende sizin yorumlarınız ile note 10 ve s10 plusa indirdim. Sanırım çoğu kişi kafayı çalıştırdı ve s10 plus stoğu Mersin de yok note 10 kaldı geriye ama yine de s10 plus seçmi nasıl olur sizce note 10 göre hem daha uygun fiyatı. Note 10 indirimi beklemeye gerek varmı
s10 plus ekrani note 10 dan iyi pili iyi performans ayni note 10 one cikan tek yani kalemi bence s10 plus s10plus note 10 plus ile karşilaştirmalisiniz

s10 plus ekrani note 10 dan iyi pili iyi performans ayni note 10 one cikan tek yani kalemi bence s10 plus s10plus note 10 plus ile karşilaştirmalisiniz
S10 plus aldım başkan ilk izlenimim çok güzel sesi diyorum daha ne olsun eski cihazıma göre fark edilir derece fark var ilk kez bir telefon da sesi sonuna kadar açmak yerine kıstım müzik dinlerken

stat counter