Uyku sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Merhaba forumm umarım iyisinizdir.. huzurlusunuzdur.. konumuza gelecek olursak işten çıktım Çikali geç yatıyorum normaldede böyleydi ama 3 haftadır filan sabahliyorum sürekli psikoloji ile bir ilgisi var mı bunun veya nasıl geçer bu.. yatmak istiyorum ama bazen sanki bir şey düşünceler zorla alikoyuyor gibi.. ve su an yeni yatacagim.. böyle olan varmi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bir tavuk olarak saat en geç 10 gibi yatıp sabah 5'te kalkıyorum bilen bilir :D:D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Erkenden yatmaya çalışmalısın evet psikolojinin de etkisi var.

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Benimde uyku problemim var. Epey zamandır çözemedim. Sadece çok yoğun geçen bir günden sonra çok yorgun olduğum için erkenden yatmış bulabiliyorum kendimi. En iyisi bir doktora gitmemiz sanırım.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bir tavuk olarak saat en geç 10 gibi yatıp sabah 5'te kalkıyorum bilen bilir :D:D
Mantıklı olan o iyisin devam et.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba forumm umarım iyisinizdir.. huzurlusunuzdur.. konumuza gelecek olursak işten çıktım Çikali geç yatıyorum normaldede böyleydi ama 3 haftadır filan sabahliyorum sürekli psikoloji ile bir ilgisi var mı bunun veya nasıl geçer bu.. yatmak istiyorum ama bazen sanki bir şey düşünceler zorla alikoyuyor gibi.. ve su an yeni yatacagim.. böyle olan varmi
Dostum sana gelince youtube da onlarca uyku ile ilgili video var.Yararlanabilirsin.özellikle video eğitim kanalını severim.

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bence gayet faydalı erken kalktığında eline geçen zamanı kendini geliştirmek için kullanırsan yararı olur
Erken kalkan yol alır lafı doğru ama erken kalkan kişi adım atmazsa ne kadar erken uyanırsa uyansın sence bir yere varabilir mi ?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bence gayet faydalı erken kalktığında eline geçen zamanı kendini geliştirmek için kullanırsan yararı olur
Erken kalkan yol alır lafı doğru ama erken kalkan kişi adım atmazsa ne kadar erken uyanırsa uyansın sence bir yere varabilir mi ?
Kesinlikle :)