Uygun fiyatlı kulaklık

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mate20piro

Asistan
Merhabalar dostlar

100 ila maximum 200 250 tl lik basslı müzikler de iyi ve sesli müziklerde de sesi düzgün veren ve mümkünse dışarıya dinletmeden bu işi becerebilen :) bir kulaklık mevcutmudur

MBİE

Üyecik
Merhabalar dostlar

100 ila maximum 200 250 tl lik basslı müzikler de iyi ve sesli müziklerde de sesi düzgün veren ve mümkünse dışarıya dinletmeden bu işi becerebilen :) bir kulaklık mevcutmudur
Kardeşim ben xiaomi kulak içi kulaklık aldım 2 ay önce 110 liraya ve çok memnunumen yüksek sesde çok az ses veriyor yada jbl kulak içi kulaklık alabilirsin JBL T205 Kulak İçi Kablolu Kulaklık istersen bendekin inde linkini atabilirim ben ikisinden birini alıcaktım sabredemeyip xiaomı aldım para biriktirmeye dayanamadım
68731

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı

Bunlara bakabilirsin

Mate20piro

Asistan
Jb
Kardeşim ben xiaomi kulak içi kulaklık aldım 2 ay önce 110 liraya ve çok memnunumen yüksek sesde çok az ses veriyor yada jbl kulak içi kulaklık alabilirsin JBL T205 Kulak İçi Kablolu Kulaklık istersen bendekin inde linkini atabilirim ben ikisinden birini alıcaktım sabredemeyip xiaomı aldım para biriktirmeye dayanamadım Ekli dosyayı görüntüle 68731
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle. JBL güzel marka evet denene bilir hiç kullanmadım şahsen bi ara pioneer kullandım pek de memnun kalmamıştım. Xiaomi yönünden olaya hiç bakmadım zahmet olmazsa onu da atarsan 2sini bir karşılaştırmak isterim deneyimlerinden ötürü

Mate20piro

Asistan

Bunlara bakabilirsin
Yorumunuz için teşekkür ederim. Hepsine bakacağım.

MBİE

Üyecik
Jb

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle. JBL güzel marka evet denene bilir hiç kullanmadım şahsen bi ara pioneer kullandım pek de memnun kalmamıştım. Xiaomi yönünden olaya hiç bakmadım zahmet olmazsa onu da atarsan 2sini bir karşılaştırmak isterim deneyimlerinden ötürü
Geç oldu kusura bakma işlerim. Vardı link bu
Xiaomi Hsej02jy Basic Edition Piston In-ear Stereo Bass Kulaklık - n11.com sitede bulamadım geçmişten buldum sonunda 😁

stat counter