Uygun fiyatlı bir tv arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sn üyeler yıldırım düştü tüplü tv ve uydu yandı yeni uydu aldım (tv nin bozuk olduğunu bilmiyordum uydu alınca denedim) çalışıyor uydu ama tv lazım ne önerirsiniz

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
80 ekran bunlar var mesela HD
...
A101, Bim vs uygun fiyatlı televizyonlar getiriyor orayı da takip edin. Marka olarak sırasıyla LG, Samsung, Philips, Arçelik, Vestel gibilerini tercih etmeye çalışın. Başınız ağrımasın sonra ölü pikseldir sestir görüntüdür...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
80 ekran bunlar var mesela HD
...
A101, Bim vs uygun fiyatlı televizyonlar getiriyor orayı da takip edin. Marka olarak sırasıyla LG, Samsung, Philips, Arçelik, Vestel gibilerini tercih etmeye çalışın. Başınız ağrımasın sonra ölü pikseldir sestir görüntüdür...
Vestel iyimi tv de 1000tl ye philips var o nasıldır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hd çözünürlük iş görür mü yoksa fhd mi alsak en düşük

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Model olarak bir şey diyemem uzun zamandır arastirmadim ama LG bir numara diyebilirim. Ne kadar marka duyduysam hepsinde ufakta olsa bir sorun var. LG indirim kovala. En az 5 yıl kullanırsın.

Bir de oda boyutu ile TV'nin boyut seçimi çok önemli aksi takdirde baş ağrısı yapıyor. Odan küçükse çok büyük bir TV alma, çok sorun çekersin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Model olarak bir şey diyemem uzun zamandır arastirmadim ama LG bir numara diyebilirim. Ne kadar marka duyduysam hepsinde ufakta olsa bir sorun var. LG indirim kovala. En az 5 yıl kullanırsın.

Bir de oda boyutu ile TV'nin boyut seçimi çok önemli aksi takdirde baş ağrısı yapıyor. Odan küçükse çok büyük bir TV alma, çok sorun çekersin.
Hd 720p iyi olur mu

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Telefunken aldım, tavsiye ederim, 43" Smart olanı.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Küçük bir televizyonda Hd Fhd farketmez ama 1080p kanalları izlemek istiyorsanız ki izlenilen çoğu kanalın 1080p yayını var Fhd olmalı.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Odanın ortalama büyüklüğünü söylersen sana bir tavsiyede bulunabilirim veya televizyon ve senin bakacağının koltuk arasının mesafesini söylersen bakarım.
Küçük fazla büyük değil 9 10 metre kare

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702

3 Farklı markadan hesaplı ve kaliteli ürünler çıkarmaya çalıştım. Bunlarin hepsi Full HD ve İnternet özelliği (işletim sistemi) sahip. Eğer İnternet özelliği istemesezsen daha uygunları var.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

3 Farklı markadan hesaplı ve kaliteli ürünler çıkarmaya çalıştım. Bunlarin hepsi Full HD ve İnternet özelliği (işletim sistemi) sahip. Eğer İnternet özelliği istemesezsen daha uygunları var.
Bu fiyatları veremem a101 e helen hı level vb markalar nasıl vestel üretimi

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bu fiyatları veremem a101 e helen hı level vb markalar nasıl vestel üretimi

Uzun süre kullanırsın normal bir kullanıcı için görüntü de tatmin eder. Usb girisi vs. vardır. Dahili Uydu alıcısı vardır. Ama İnternet vs. Yoktur.

Diğer markalarda kurulum ücretsizdir ve kurulumu onlar yapmazsa garantiden çıkar fakat bu ürünün kurulumu ücretlidir ve onlar yapmasa dahi garantiden çıkmaz.

Odamda kullandığım televizyon 5 veya 6 senedir kullanıyorum. Ps3 takılı üstünde tek onun için acıyorum diyebilirim. Bir de arada sırada Harddisk'e film atıp izliyoruz. İnternet özelliği de var oradan YouTube vs. girebilir yorsun. Özellikler böyle kendin kesene göre karar ver.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Uzun süre kullanırsın normal bir kullanıcı için görüntü de tatmin eder. Usb girisi vs. vardır. Dahili Uydu alıcısı vardır. Ama İnternet vs. Yoktur.

Diğer markalarda kurulum ücretsizdir ve kurulumu onlar yapmazsa garantiden çıkar fakat bu ürünün kurulumu ücretlidir ve onlar yapmasa dahi garantiden çıkmaz.

Odamda kullandığım televizyon 5 veya 6 senedir kullanıyorum. Ps3 takılı üstünde tek onun için acıyorum diyebilirim. Bir de arada sırada Harddisk'e film atıp izliyoruz. İnternet özelliği de var oradan YouTube vs. girebilir yorsun. Özellikler böyle kendin kesene göre karar ver.
Teşekkürler

Son mesajlar