Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=130683]android3[/MENTION] galaxy s4 için ve s3 içinde geçerlimi bu ?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=130683]android3[/MENTION] taşıma güncelleme ile gelıyor ama bütün oyunları , uygulamaları hafıza kartına geçiremıyosun sınırlı haklar tanıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki galaxy ace yaptım hiçbir değişiklik olmadı ki yardımı dokunmadı bir hatamı yaptım acaba?

muvensa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm uygulamaları SD karta taşıyabilirsin. Eski yeni farketmez. Uygulamalar > Uygulamaları yönet ekranında, uygulamaların altında SD karta taşı seçeneği aktif hale geliyor. CM 7.2 kurmadan önce kullandığım bir uygulama. CM'de önyüklü geliyor bu ayar..

Android 4.2 de bu işlemi nasıl yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun telefonu kırıcaktım nerdeyse :) galaxy mini var bende ve gayet güzel çalıştı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ellerine ve bilgine saglık turkcellden aldığım zte atlas modelinde oldu çok teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Usta herşeyi senin dediğin gibi yaptım herşeye harfiyen uydum ama telefonda bi değişiklik olmadı uygulamaların altında sd karta taşı seçeneğide yok telefonum s3 mini şimdididen teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsini yaptım galaxy ace kullanıyorum ama hala olmuyor lütfen yardım edin cıldırıcam :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uygulama tasınmıyor yeterlı hafıza yok diyor. sd kart boş olmasına rağmen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum s3 mini yapamadım kayıt yerinde hala 697 mb yer var diyor hafıza kartı 8 gb anlamadım ben ya detaylı bir anlatsan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ciğer çooooook sağol yaw gerçketne büyük bir dertten kurtardın bizi

keskin rüzgar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefondaki uygulamaları Hafıza kartına taşımak Rootla çok kolay. ama telefonunu root yapmak istemeyen kullanıcılar içinde bir çözüm var elbette :)

öncelikle uygulamamızı indirelim.
Alternatif link (dropbox)
yapacağımız işlem uygulamaların kurulum yerini değiştirmek. yani telefon değilde Hafıza kartını kurulum yeri yapacağız :)

1. İndirdiğimiz OneClick dosyasını arşivden çıkartın.
2. Telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin.
3. Telefonu bilgisayara bağlayın.
4. OneClick klasörü içerisindeki OneCl
hocam dediklerini yaptım ama bende hala aktif deil o seçenek yeni program veya bir çozüm yolu gösterirmisiniz

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Telefondaki uygulamaları Hafıza kartına taşımak Rootla çok kolay. ama telefonunu root yapmak istemeyen kullanıcılar içinde bir çözüm var elbette :)

öncelikle uygulamamızı indirelim.
Alternatif link (dropbox)
yapacağımız işlem uygulamaların kurulum yerini değiştirmek. yani telefon değilde Hafıza kartını kurulum yeri yapacağız :)

1. İndirdiğimiz OneClick dosyasını arşivden çıkartın.
2. Telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin.
3. Telefonu bilgisayara bağlayın.
4. OneClick klasörü içerisindeki OneCl
hocam dediklerini yaptım ama bende hala aktif deil o seçenek yeni program veya bir çozüm yolu gösterirmisiniz

bu yöntem her modelde işe yaramıyor malesef. bu yöntem işe yaramazsa root yapıp bi çözüm bulman lazım :)

cayli73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu yöntem her modelde işe yaramıyor malesef. bu yöntem işe yaramazsa root yapıp bi çözüm bulman lazım :)
Usta galaxy young telefonum var dedigini yapıyorum malesef android sdk kurulu degil demiyor direk uzantıyı belirtiyor bende yinede hafıza kartına taşı yaptım ama uygulamaya tıklayıp sd karta taşı diye işaret çıkmıyor nasıl olcak? Bide dosyaları hafıza kartına atıptamı çalıştırcaz? Eğer öyleyse bende yaptım aynen dedipiniz gibi.

muvensa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Rootla çok kolay demişsiniz de ben rootla yapamadım, nasıl yapabilirim? 4.2.2