Uydunet Modem Bazı Hızlandırma İcerik Ayarları.

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar Uydunet Modem Netmaster modem Kullanlar icin Bazı Ayarlar İnternetiniz Biraz Hızlandırmasına ayarar Geç acılan web sayfalar Hızlı acır sinyal hızında bazı kopların olmamasını sağlar ayarlar kesinlikle ilegal değildir uydunet tarafından onaylanan ayarlardı.

33z49qp.jpg
xdh7yu.jpg
2dan7lc.jpg

ÖNEMLİ: TÜM AYARLARI YAPTIK'DAN SONRA AYARLARI KAYDETİN VE DAHA SONRA MUTLAKA AMA MUTLAKA MODEMİNİZİ FİŞTEN CEKİNİZ 10 SN BEKLEDİKDEN SONRA TEKRAR TAKINIZ YOKSA YAPTIĞINIZ AYARLAR ÇALIŞMAZ

Not:Takıldığınız yer olursa yardımcı olurum bu ayarlar kendi modem ayarlarım.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Arayüze nasıl giriyoruz? Daha önce şöyle girmiştim ama olmadı ne hikmetse...http://192.168.0.1/

doğru giriyorsun şuan o şekilde girebiliyorum hangi modelini kullanıyorsun modemin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bende ikisinde acılıyor CBW-700V (11n) modelinde sorun yok ayrıca hiç yazılım güncelemesi yaptınmı bence yap sinyal gücünde cok işe yarıyor.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
CXC-150 kablolu modem. Arayüze girimek için kullanıcı adını boş bırakıp, şifre kısmına cable yazıyoruz...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Peki yukarıdaki ayarları nereden yapıyoruz? Arayüzde göremedim böyle bir şey

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
dE3KPJPCxY.CXC-150-ON.JPG

Bumu senin eski version piyasada 2 el wifi olanlar var 40-50 tl bundan CBW-700V (11g) güzel modem alabilirsin bence daha güzel olur yanlız senin modemin son yazılımı yok.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
İlk abonelikte bunu verdiler, 3-4 yıldır bu modeli kullanıyorum router ile birlikte

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
modemde sıkıntı yok şimdilik, wireless için router kullanıyorum. İşimi görüyor.. Yeni modem alırsam yaparız artık bu ayarları