Uydunet kullananlar yardımm ? Uydunet nasıldır ?

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar "UYDUNET" kullanıyorsanız nasıldır ?

Bu 3 kampanyadan birine girmeyi düşünüyorum.
Uydunet nasıldır yani , hızlı mı , kesintiye çok uğruyor mu , televizyon ile birlikte de olacağı için TV de problem çok oluyor mu ?

Yorumlarınız İçin Teşekkürler.

İYİ FORUMLAR.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Uydunet altyapınız varsa kullanın benim tanıdığım herkes memnun fiyati da diğerlerine göre daha uygun

monofotcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:Ben bu 49 TL'lik olana geçtim TTNET'den ve mükemmel TTNET de iken 8 Mbs Hız Yalın İnternet - 62 TL para ödüyordum. Şimdi 25 Mbs hız + TV = 49 TL hocam sormayım diyorum ama daha neyi düşünüyorsun ki ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şunları da söyleyim kopma sorunuydu felan ben karşılaşmadım genelde Altyapıyla alakalı ne TV de nede İnternette herhangibir sorun görmedim. Ben sadece tavsiye eder geçerim. İyi Forumlar.

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:Ben bu 49 TL'lik olana geçtim TTNET'den ve mükemmel TTNET de iken 8 Mbs Hız Yalın İnternet - 62 TL para ödüyordum. Şimdi 25 Mbs hız + TV = 49 TL hocam sormayım diyorum ama daha neyi düşünüyorsun ki ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şunları da söyleyim kopma sorunuydu felan ben karşılaşmadım genelde Altyapıyla alakalı ne TV de nede İnternette herhangibir sorun görmedim. Ben sadece tavsiye eder geçerim. İyi Forumlar.

Tavsiyen için teşekkürler. Uyduneti duyduğum zaman dedim artık ttneti bırakıyorum taahhütte bitiyor kimse tutamaz beni . Sorna forumlarda konu açtığım zaman Süperonline dediler uydunetten daha iyi dediler çelişkiye düştüm birazda fiyatı fazla geldi açıkçası ama uydunet te karar kıldım :)

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Arkadaşlar en üsttekini kullanmayı düşünüyorum ama 10 mbps nasıl dır ? iyi midir ?

İYİ FORUMLAR.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Alacaksan 25 mbps al hocam 49 lira hiçbişey

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Uydunet iyidir. Hangi hızı seçtiyseniz o kadar alırsınız. Hız kaybınız 0.30-0.40 filan olur. Herhangi bir arıza durumunda da 5 saat içinde ekipler müdahale eder ve herhangi bir ücret ödemezsiniz.

mezmerdek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3 yıldır uydunet kullanıyorum vaad ettiği hızı veriyor,sadece birkaç defa yarım saatliğine internet im kesildi şimdiye kadar, yalnız resimlerdeki kampanyaların hepsinde akn yani adil kullanım kotası var sanırım ,benim hızım 10 mb. sınırsız özürlü olduğum için 75 tl.ödüyorum normalde 100tl. ayrıca uydunetten çok memnunum tavsiye ederim

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
bizim buralarda olsa, düşünmeden geçeceğim

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
vayy [MENTION=43262]HARBİKIZ[/MENTION] gelmiş, hoş geldin.

legendeses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 mbps olanından kullanıyorum 25 gb kota var asıldıgında hız 1 mbps ye düsüyor tvde hiç bi sorun yok uzun yıl müsterisi oldugum için hd kutu kanallar verdiler :D

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bimar bilgisayardan düzenli olarak birkaç ayda bir kampanya bildirisi gönderiyolar.Geçsem mi acaba :D

H1gSbNm.jpg

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Muhteşem gayet , indirme ve upload hızlarında belkide daha fazlasını veriyorlar , mesela ben 2MB/s ile indirim 600MB/S ile yüklüyorum.Sınırsız ve 50 GB AKK , 58 TL veriyorum.AKK'den sonra Download 400 MB/s , upload 200 MB/S düşüyor.

lostsailor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alt yapın varsa bendce uydunet kullanmalısın ben 25mbit hizemtinden 2,9 mb download yapıyorum ve hiiç bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar

tasanmt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım en güzeli uydunet yani kablonet. Kampanyaları piyasada rakipsiz. Hem tv hemde sınırsız interneti 39 tl'den veriyorlar. Hd yayın imkanı ve çanaksız olması cabası. İstersen http://www.kablonet/kampanyalar adresinden kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Ama bence 25 mbps olan 49 tl lik kampanya mükemmel. Fazla kullanmıyorsanda 10 Mbps olanını al gitsin. Nede olsa ikiside fiber. Uydunet hizmetini en güzel kullananlar bilir.