Uydunet 20 MB internet 37 TL !!

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
dosya-getir.aspx

Bu fırsat kaçmaz..

http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,257

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
İnternet hizmeti nasıl acaba. TTNet'i kapatıp buna mı geçsek bilemedim.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
başka bir kampanya kapsamında bu tarifeyi kullanıyorum
oldukça memnunum

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
2 ev artı ofiste kullanıyorum ve de memnunum. Tavsiye ederim...

5 ay önce TTNET'e 1 yıllık taahhüt ile 44'e indirmiştik. statik ip, aramalara kapalı ev telefonu derken 60 oldu yine. . Şimdi kapattırsak aşağı yukarı 100TL ceza öderiz. sonraki 7 ay fazladan ödenecek 20Lirayı düşersek her türlü kârdayız sanırım. Babamla bi görüşeyim. Teşekkürler. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

50GB AKN diyor da aşınca ne olacağını söylememişler detaylarda.

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Aşınca 3 MB/s

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
50 Mbps 100 GB Ekosınırsız 57 TL

Bu da iyi aslında. TTNET'e göre bedava. Tabi 50Mbps verebiliyorlarsa her yere. Mesela benim bulunduğum yere TTNET 16mbps gelmiyor.

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
attan inip ucuz diye eşeğe binmek gibi bişey bu:D
24 aya kim öle kim kala

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Ttnetten kurtulmak için aylık 100 lira bile vermeye razıyım ama işte lanet olsun ki burada ttnetten başka yok yok yok.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Bende Uydunet+Teledünya kullanmaktayım. Çok az kopma meydana geliyor ve herhangi bir arıza olduğu vakit 5 saat içinde müdahale gerçekleşiyor. 10mb 50akn + tüm kanallar açık 85 lira ödüyorum. Ama sözleşmem bittiği için müşteri hizmetlerini arayıp biraz hız ve kota sömürüsü yapmayı planlıyorum :devil2:

attan inip ucuz diye eşeğe binmek gibi bişey bu:D
24 aya kim öle kim kala

Bence tam tersi :) Çoğu kişi daha ucuza geldiği için kampanyalı 24 ay taahhüt'ü kabul etmiyor mu zaten :D Normalde o hizmetleri almaya kalksan daha masraflı. Ayrıca şunu söylemeliyim ki ttnet'teki gibi "keşke şu 24 ay bitse kurtulsam demeyeceksiniz."

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
20 MBPS 200 GB Ekosınırsız57 TL

Oha sudan ucuz. Şimdi TTNET'i kapattırıp geçsem mi?

Ya da 50 Mbps mi alsam ki. :D

Sokak ortasında falan TTNET'in yerleştirdiği gibi bir fiber zımbırtısı olması gerekiyor mu acaba? Yoksa hemen geçeceğim. :p

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327

Ben şimdi Mail attım. Eğer bulunduğum bölgede hizmet veriyorlarsa 50MBPS 100GB AKN düşünüyorum. :mrgreen:

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ben şimdi Mail attım. Eğer bulunduğum bölgede hizmet veriyorlarsa 50MBPS 100GB AKN düşünüyorum. :mrgreen:

Telefonu'da değiştiriyorlar mı?

Bakim bende bi' arayıp sorayım bu bölgede varsa hizmetleri ben de %100 geçerim.

Enayi gibi 67 TL vermektense. :)

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
millet ttnet demiş superonline kastetmiştim ula:D

Ona da değineyim :) Geçen aradılar "16mb 75gb akn için sadece 49 lira alıyoruz, sizinde sözleşmeniz bitmiş düşünür müsünüz ?" dediler. İlk başta hoşuma gitti annemi ikna etmeye filan çalıştım :D Nete bir bakayım dedim şikayet durumu, memnuniyet nasıl diyerekten. Bakmaz olaydım. Toplamda 7775 şikayetin çoğu bağlantı hızından kaynaklı. Uydunete bakayım bir de dedim toplamda 1170 küsür şikayet vardı :) Fanboyluk asla yapmıyorum, Turkcell gerçekten iyi bir adım attı Superonline ile fakat hizmet kalitesi tartışma konusu.

Sokak ortasında falan TTNET'in yerleştirdiği gibi bir fiber zımbırtısı olması gerekiyor mu acaba? Yoksa hemen geçeceğim. :p

Bulunduğunuz bölgede hattınızın fiberneti desteklemesi gerekiyor. Bana böyle söylemişlerdi. 126 yı arayarak destek alabilirsiniz.

yamamoto1903

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eeee son mesaja kadar bende geçmeyi düşünmüştüm ama bu mesajı okuyunca durdum

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Ona da değineyim :) Geçen aradılar "16mb 75gb akn için sadece 49 lira alıyoruz, sizinde sözleşmeniz bitmiş düşünür müsünüz ?" dediler. İlk başta hoşuma gitti annemi ikna etmeye filan çalıştım :D Nete bir bakayım dedim şikayet durumu, memnuniyet nasıl diyerekten. Bakmaz olaydım. Toplamda 7775 şikayetin çoğu bağlantı hızından kaynaklı. Uydunete bakayım bir de dedim toplamda 1170 küsür şikayet vardı :) Fanboyluk asla yapmıyorum, Turkcell gerçekten iyi bir adım attı Superonline ile fakat hizmet kalitesi tartışma konusu.

Bulunduğunuz bölgede hattınızın fiberneti desteklemesi gerekiyor. Bana böyle söylemişlerdi. 126 yı arayarak destek alabilirsiniz.

Kahretmesin ki bulunduğum bölgede TTNET 16mbps internet bile desteklemiyor. Desene yattı bizim iş. Bir umut maile cevap bekliyorum.

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

TTNET'in fiber zımbırtısı destekliyor. Belki bunun da vardır aynı alt yapıdan geliyorsa ama sanmam yoktur ya burada.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Kahretmesin ki bulunduğum bölgede TTNET 16mbps internet bile desteklemiyor. Desene yattı bizim iş. Bir umut maile cevap bekliyorum.

126 yı arayın direk sorun. Bulunduğunuz bölgede Türksat yok mu ?

Berk9405

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Superonlinedan gecsem mi acaba. Istanbul beylikduzundeyim cok sık kopma oluyor sozde 20 mb ama dl hizim 1.8 gördüm en fazla ortalama 1.5 dl hizim. Superonlinein 50 tlye verdiğini bu 37 tl ye veriyor. Arti tv kanallari var. Ama taahhütum elimi kolumu bagliyor malesef.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Superonlinedan gecsem mi acaba. Istanbul beylikduzundeyim cok sık kopma oluyor sozde 20 mb ama dl hizim 1.8 gördüm en fazla ortalama 1.5 dl hizim. Superonlinein 50 tlye verdiğini bu 37 tl ye veriyor. Arti tv kanallari var. Ama taahhütum elimi kolumu bagliyor malesef.

Superonline da sözleşmeden cayma çok maliyetli oluyormuş. Bir yerde okumuştum. Sizin adınıza üzüldüm.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
126 yı arayın direk sorun. Bulunduğunuz bölgede Türksat yok mu ?

Gelen cevap:

Bulunduğunuz
bölgede şu an için şebekemiz olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

Önümüzdeki süreçte yapılacak şebeke talep çalışmaları ilgili birimlerimiz tarafından incelenmektedir.
Dilerseniz; bulunduğunuz ilin Türksat Kablo İl Müdürlüğü’ne şebeke talebinizi dilekçe ile iletebilirsiniz. İnceleme sonrasında; dilekçenize geri dönüş yapılacaktır. Şebekenin gelmesi ile ilgili net bir süre belirtememekteyiz.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Gelen cevap:

Bulunduğunuz
bölgede şu an için şebekemiz olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

Önümüzdeki süreçte yapılacak şebeke talep çalışmaları ilgili birimlerimiz tarafından incelenmektedir.
Dilerseniz; bulunduğunuz ilin Türksat Kablo İl Müdürlüğü’ne şebeke talebinizi dilekçe ile iletebilirsiniz. İnceleme sonrasında; dilekçenize geri dönüş yapılacaktır. Şebekenin gelmesi ile ilgili net bir süre belirtememekteyiz.

Yerinde olsam dilekçeyi yollardım. Eğer bölgede ciddi potansiyel varsa mutlaka değerlendirmeye alacaklardır. Bu arada aklıma gelmişken, bizim burda site yönetimi Türksat kullaırken bende bağlatmak için Türksatı aramıştım. Banada aynı cevabı vermişlerdi. Bulunduğunuz bölgede, mahallede Türksat yoktur,üzgünüz. Sonra dedim ki; 100 mt ötede kullanan var nasıl olmaz vs vs. Gittim yönetime böyle böyle dedim, siz nasıl bağlattınız acaba. Bağlayan adamın numarayı verdiler, aradım 2-3 gün içinde geldi bağladılar. Adama "126 yı aradım bağlanmaz, hizmetimiz yok orda dediler" dedim bu nasıl olabilir diye. Adam "abi onların sistemde adresler tam olarak gözükmüyor ondan" dedi.

Sende de böyle bir durum olabilir mi ? Ama seninki bölge. Benimki mahalleydi. Yolla dostum dilekçeyi. Umudunu kesme.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
50 Mbps 100 GB Ekosınırsız 57 TL

Bu da iyi aslında. TTNET'e göre bedava. Tabi 50Mbps verebiliyorlarsa her yere. Mesela benim bulunduğum yere TTNET 16mbps gelmiyor.
Antalya'ya hizmet verilen ilçeler.

Alanya, Dedeman, Döşemealtı, Düden, Kepez, Konyaaltı, Merkez, Muratpaşa, Şirinyalı

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Malesef bizim burda da yok muş :(

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Oyle bir binadayiz ki ne uydunet ne turkcel superonline ne ttnet fiber var sadece ttnetin hiperneti var boyle tarifeler cok ama ancak elit yerlere veriyorlar

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
http://www.turksatkablo.com.tr/

Sayfaya girip sayfanın alt taraflarına inin. Bulunduğunuz il, ilçe mahalleyi girin. Altyapı varmı görün.

Bizim burda olsa 1 saniye bile düşünmeden geçerdim ama yok. TTNet ızdırabına ve kazıkçılığına devam.