Uyarı cezası mı alacağım??

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
bu mesaj moderatör onayı beklemektedir ve diğer kullanıcılara görünmemektedir yazıyor.ya da ceza alma aşamasında olabilir miyim ???

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
bu mesaj moderatör onayı beklemektedir ve diğer kullanıcılara görünmemektedir yazıyor.ya da ceza alma aşamasında olabilir miyim ???
Yok onu tartışmalı konularda yapılan yorumlarda yapıyorlar, tartışma vs. çıkmasın diye.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
ilk başta yazmıyordu.sonra birkaçtane gereksiz insanı rapor etmeye başlayınca oldu??rapor ettim diye arada ben de kaynamam heralde!!

---- Mesajlar birleştirildi ----

siyaset girdi bayağı tartışma çıkmıştı zaten ben de rapor edince!!!bir de forumda paylaşılan resimlerle ilgili konu açmıştım onlara da bakabilirseniz sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

oo adamlar akıllı.rapor edilince hemmen siliverdiler mesajlarını.niye bu konuya toplandı herkes.yanlışbirşey mi yaptım kızıştırıyordu birkaç kişi ortalığı.

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
görüntü de koy ne konusu? ne resimleri?
bir dahaki sefere öyle yapıcam zaten adamlar birsürü küfür-hakaret yazdı.sonra hem kendi mesajlarını hem de sert tartışma yaptığı kişinin mesajını sildi.bir de hakaret edenlerden biri profesördü.bir daha denk gelsin.video ve fotoğraf çekicem.bakalım şikayet ettiğim zaman nebıcak???ama bu seferlik yırttığını söyleyebilirim...