Üst seviye bir Chromebook geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Üst seviye bir Chromebook geliyor!

Google tarafından yeni bir Chromebook modelinin tanıtılacağı ortaya çıktı. Pixelbook adıyla anılan ürünün üst seviye özellikler ve stylus kalem desteğiyle gelmesi bekleniyor.

Google Pixelbook modeli için beklentileriniz neler?

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
İsimden tasarıma kadar herşey Surfacebook'tan çalıntı. Kalemi bile aynı.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Alıntılamışlar bariz belli, ancak yinede 4 Ekim'i bekleyelim bakalım. Tasarımı resimden güzel görünüyor. Fiyatıda kayda değer gibi.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Alıntılamışlar bariz belli, ancak yinede 4 Ekim'i bekleyelim bakalım. Tasarımı resimden güzel görünüyor. Fiyatıda kayda değer gibi.
Kendi adıma konuşuyorum. Bunu alacağıma Surface pro alır, içine Arch Linux yükler, kullanırım. Chromebook'ların işletim sistemlerini değiştirmek biraz hileli bir işlem. Linux kullanıcı olmasaydım da aynı fiyata Windows 10 sistemli, tam fonksiyonel bir bilgisayardansa gereksiz derecede şişirilmiş bir internet/bulut bilgisayarı almazdım. Chromebook'lar ülkemize adam gibi gelseler aslında güzel olacak. Ucuz fiyatlı bilgisayarlar olduğundan ilgi çeker.

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bu sınıfta

Macbook ile Xiaomi Mi Notebook Air gibi tür cihazlarvar

cloudbook'tan bu sınıfa geçmek günümüz internetinin hala yetersiz olması mıdır? yoksa insanların güçü elinde hissetme arzusu mu

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
asla google tasarımı bir işletim sistemi kullanmak istemem bilgisayarda :D heryeri işgal etmek istiyo... zaten tarayıcımı da değiştirdim google ikidebir bilgi gönderiyo diye :)