Üst düzey telefon tavsiyesinde bulunurmusunuz lütfen

Bu konuyu okuyanlar

Ozi17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim napayım cumhuriyet öyle yazmış ben paylaştım yanlış yada doğru olup olmadığını nereden bileyim gazetede okuduğum şeylerin doğru olduğuna inandığım için bununda doğru olduğunu düşündüm.bu adamlar bu işin
Tamam da bir şey yazarken bir kaç kaynaktan kontrol etmek varken buldum bir kaynaktan yapıştır gitsin ne olursa olsun diye bir düşünce tarzı hoş mu?
4-6 GB RAM ayrımı seçim yaptıracak bir ayrımken böyle yanlış, kontrol etmeden bilgi vermeniz hoş değil.
Ben 3 yerden bakarak yazdım eşşek kafalılar yanlış yazmışlar. Aslını yabancı sitelerden bakınca anlıyorsun baktığım siteler CNN Türk, yeni Şafak ve cumhuriyet yanlış bilğilendirdikleri için türk gazetelerini kınıyor, yanlış bilgilendirdiğim için forumdaki kullanıcılardan özür diliyorum.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Şuan S8 i ya da U11 alırdım . Bekleyebilirsen , Note 8 ya da V30 al .

FailPekka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya bisey sorucam A7 2017 ye baktimda ip 68 e sahip always on display var parmak izi arkada degil onde tasarim fena degil hersey istedigim gibi ama donanimi yetersiz gibi alinabilir bi telefon mu ne dersiniz f/p urunu gibi geldi

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Para sıkıntın yoksa 1 ay kadar bekle derim ios seviyosan ip8 1 aya kadar piyasaya sürülmüş olur android severim dersen 15 eylülde note 8 piyasaya sürülüyo yada beklemek istemiyorum dersen s8 yada s8+ al

FailPekka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Para sıkıntın yoksa 1 ay kadar bekle derim ios seviyosan ip8 1 aya kadar piyasaya sürülmüş olur android severim dersen 15 eylülde note 8 piyasaya sürülüyo yada beklemek istemiyorum dersen s8 yada s8+ al
Hocam 2 yil guncelleme destegi olan bi telefona 5 milyar vermek koyar ya 5 milyar bu dile kolay cöpleri bile atmasi lazim okadar pahali bi telefonun bence :)
--- Gönderi Güncellendi ---
bence u11 ve ya s8 al geç. mükemmel birşey yok
Cogunluk s8 diyo sanirim hocam sey sorucam s7 edge deki pembe ekran gibi bi kronik sorunu varmi s8 in bilgin varmi

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Arkadaslar hangi telefona baksam bi kusuru cikiyor g6 da snapdragon 821 ve ön kamerasi alma hevesimi kaciriyo xz premium desen okadar para verdigim bi telefonun ekran govde orani daha iyi olmali diye dusunuyorum u 11 de oyle , s8 de de parmak izinin yeri cok tuhaf ve elde tutusu rahat degil diyolar , p10 ip68 e sahip degil mi 6 ve one plus 5 desen ithalatci garantiye guvenemiyorum kararsizliktan cildirmak uzereyim onerilere , yardima , tavsiyeye acigim
s8 tabiiki. illa parmak okuyu home butonun da olsun dersen
s7 edge derim ben.