Usb den Takılan Klavye ve Mouseda Problem

Bu konuyu okuyanlar

mafyacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi gunler arkadaslar. Problemim çok büyük yardımınız lazım. Msi marka laptop almıstım 2 sneyi geçti. Overwatch veya World of warcraft oynuyorum ve su anda oyun oynarken durduk yere mouse ve klavye gidiyor. Laptopun klavyesi çalısıyor ama usbden bagladıklarım bir anda gidiyor. Garanti süresi bitmeden önce mouse donup duruyordu ciddiye almamıştım ama şimdi oyu oynamıyorken bile bir anda gidiyorlar. USB bağlantılarını söküp geri takıyorum ancak ışıkları yanmasına rahmen çalısmıyorlar. Laptopu açma kapama düğmesinden basılı tutup kapatıp açınca düzeliyorlar. 10-15 dakika sonra yine aynı şey. Birisi yarım ederse çok seviniceğim.

Safa ŞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İyi gunler arkadaslar. Problemim çok büyük yardımınız lazım. Msi marka laptop almıstım 2 sneyi geçti. Overwatch veya World of warcraft oynuyorum ve su anda oyun oynarken durduk yere mouse ve klavye gidiyor. Laptopun klavyesi çalısıyor ama usbden bagladıklarım bir anda gidiyor. Garanti süresi bitmeden önce mouse donup duruyordu ciddiye almamıştım ama şimdi oyu oynamıyorken bile bir anda gidiyorlar. USB bağlantılarını söküp geri takıyorum ancak ışıkları yanmasına rahmen çalısmıyorlar. Laptopu açma kapama düğmesinden basılı tutup kapatıp açınca düzeliyorlar. 10-15 dakika sonra yine aynı şey. Birisi yarım ederse çok seviniceğim.

modelini söyleyebilir misin klavye ve mouse

mafyacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabiki. Logitech g300 mouse ve klavye a4 tech x7 g100

Safa ŞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hard disk veya herhangi bir usb li ürün takmayı denedin mi acaba onlarda sorun çıkardı mı

mafyacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu bagladigimda ya da usb taktigimda sarj ediyordu isiklarini yakiyordu ancak bilgi transferi esnasinda yine o sesler cikiyordu ( dinidin-dinidin diye ) ve baglanti kopup geri geliyordu sarj etmeye devam ediyordu ancak transferler iptal oluyordu.

Safa ŞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
pcde bir sıkıntı olabilir teknik servise ver istersen