Usb bellek satın aldım ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Az önce bimden 40 tlye lexar marka 32 gb usb 3.0 bellek aldım çok mu ödemişim ? ne yapmam lazım direk kullanıyım mı?

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
hmm çok vermişim bence çok mu? parasına göre

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Artık satın almışsın kullan gitsin dostum hayırlı olsun.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Artık satın almışsın kullan gitsin dostum hayırlı olsun.
hocalarım çok kısa bir sorum daha var bunlar ne acaba bu arda teşekkür ederim
1600705725248.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

@EFI Shell

@Sibraius

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
herhalde bitlocker gibi birşey ben formatlıyorum direkt
1600706281765.png

dimi formatlıyom bakın :D

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Lexar DataShieldTM'a hoş geldiniz! Lexar DataShield, kritik ve hassas dosyaları herhangi bir Lexar ortam sürücüsünde depolamanın ve korumanın hızlı ve basit bir yoludur. Bu yazılım, özel bir kasa oluşturmanıza ve değerli dosyalarınızı içine sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Kasanıza erişim kişisel bir parola ile korunur ve dosyalarınız otomatik olarak şifrelenir. Sürücünüz kaybolsa veya çalınsa bile, dosyalarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olacaktır. Özel dosyalarınızı korumaya gelince, Lexar DataShield'e güvenebilirsiniz!

Alıntıdır:https://www.lexar.com/wp-content/up...Shield-Quick-Start-Guide_Windows-20200716.pdf

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Lexar DataShieldTM'a hoş geldiniz! Lexar DataShield, kritik ve hassas dosyaları herhangi bir Lexar ortam sürücüsünde depolamanın ve korumanın hızlı ve basit bir yoludur. Bu yazılım, özel bir kasa oluşturmanıza ve değerli dosyalarınızı içine sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Kasanıza erişim kişisel bir parola ile korunur ve dosyalarınız otomatik olarak şifrelenir. Sürücünüz kaybolsa veya çalınsa bile, dosyalarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olacaktır. Özel dosyalarınızı korumaya gelince, Lexar DataShield'e güvenebilirsiniz!

Alıntıdır:https://www.lexar.com/wp-content/up...Shield-Quick-Start-Guide_Windows-20200716.pdf
yani formatlamamalıydım
yaa aga naptım nasıl düzeltcem

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
DataShield programı eğer özel dosyalarınız varsa özel olarak usbde o dosyanın görünmemesi için sadece sizin erişmeniz için şifrelemenizi sağlar.Eğer kullanmıyorsanız pek önemli bir şey değil.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
DataShield programı eğer özel dosyalarınız varsa özel olarak usbde o dosyanın görünmemesi için sadece sizin erişmeniz için şifrelemenizi sağlar.Eğer kullanmıyorsanız pek önemli bir şey değil.
eyw hocam bende driver gibi birşey zannetmiştim teşekkürler brazzers linki haricinde saklayacak birşeyim yok :D