Ürün iade sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bthn.yvz.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkes e iyi forumlar

15/10/2018 tarihinde 1.385,25 TL lik bir ürün sipariş verdim internet üzerinden aldığım ürünün yanlış olduğunu farkettim ve ürünün iptalini gerçekleştirilmesini istedim o gün içersinde ürünün iptali gerçekleştirdiler ve bana paranın iadesini banka hesabıma yansıma süresinin 15 gün sürüceği söylendi hala hesabıma yansımadı bankayla ve satıcı firmayla birçok kez görüştüm aranızda bu gibi durumlar yaşayan varmıdır acaba

erlana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
amator siteler dahil , arti ali express dahil tum iadeler bana mutlaka yapildi, sistemsel bir sorun olabilir, hepsiburada n11 gibi sitelerde bu farkedilince bu sikinti size arti hediye ceki olarak gelecektir saniyorum

bthn.yvz.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ve siteye güveniyorumda şahsen ünvanı ve sertifikası mevcut incehesap.com üzerinden alışveriş yaptım inanın ilk defa böyle bir durumla karşı karşıyayım

---- Mesajlar birleştirildi ----

amator siteler dahil , arti ali express dahil tum iadeler bana mutlaka yapildi, sistemsel bir sorun olabilir, hepsiburada n11 gibi sitelerde bu farkedilince bu sikinti size arti hediye ceki olarak gelecektir saniyorum
Peki size nekadar sürede iade yapıldı acaba

Son düzenleme:

Nativist

Asistan
Reaksiyon puanı
10
beklemekten başka çareniz yok gibi. iade olacağını düşünüyorum sorunsuz. süreçler değişebiliyor ama mesela ben de ucuzabiletten yanlış bilet almışım 10 15 dk sonra farkettim aradım iade için 7 gün süreceğini söylediler 1 saat sürmeden hesaba gelmişti. :)