Uros Tripkovic: “ Türkiye’nin en iyi takımındayım”

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
2012-12-26_tripkovicv446.jpg

Basketbol Erkek Takımımızın yeni transferi Uros Tripkovic, Fenerbahçe Ülker’i Türkiye’nin en iyi takımı olarak gördüğünü; burada ve yeniden Euroleague’de olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Takımla idmanlara çıkmaya başlayan ve Resmi İnternet Sitemize kısa bir açıklama yapan Sırp oyun kurucu, "Burada olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe Ülker muhteşem bir takım. Belki de Türkiye’nin en iyi takımı. Tekrar Euroleague’de oynayabildiğim için de çok mutluyum. Bunu bir süredir bekliyordum. Her maçı kazanabilmek için ve bu takım için her şeyimi vereceğim" dedi.

Kaynak

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
İnşallah başarılır olur ve takımda uzun süre kalır.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
konuşması gibi başarılı oyunuylada söz ettirir umarım kendinden.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
yahu arkadaşlar, tamam bu sırp iyi oyuncu, iyi oldu aldığımız... da, bu arada bir de nba'den de sheldon muydu neydi bir oyuncu daha almıştık, aynı zamanda. niye basın ondan hiç bahsetmedi, onunla ilgili niye hiç haber yapılmadı, bir türlü anlamıyorum.

acaba adam sıradan biri mi, kariyeri parlak olmayan, 'olsa da olur, olmasa da' türünden birimi ki hiç haber olmadı, bilen biri bu konuya bir açıklık getirmesi mümkün mü acaba?!

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
yahu arkadaşlar, tamam bu sırp iyi oyuncu, iyi oldu aldığımız... da, bu arada bir de nba'den de sheldon muydu neydi bir oyuncu daha almıştık, aynı zamanda. niye basın ondan hiç bahsetmedi, onunla ilgili niye hiç haber yapılmadı, bir türlü anlamıyorum.

acaba adam sıradan biri mi, kariyeri parlak olmayan, 'olsa da olur, olmasa da' türünden birimi ki hiç haber olmadı, bilen biri bu konuya bir açıklık getirmesi mümkün mü acaba?!

Ondan vazgeçilmiş. Maçın başında konuşuyorlardı İsmail Şenol ve İbrahim Kutluay.