Uplay ücretli mi?

Bu konuyu okuyanlar

umudoh6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sa arkadaşlar Uplay e kayıt oldum para falan ister mi ?

umudoh6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:confused1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ne icin para isteyecek? Uplay gerektiren bir oyun aldigin zaman oradan etkinlestirip oynayacaksin, onun haricinde senden herhangi bir ücret talep etmezler.
steamden oyun indirdim adı Ghost Recon Phantoms oraya kayıt istedi kayıt oldu oyuna girerken gelen anlaşmayı kabul edip girdim sorun çıkmaz degilmi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ne icin para isteyecek? Uplay gerektiren bir oyun aldigin zaman oradan etkinlestirip oynayacaksin, onun haricinde senden herhangi bir ücret talep etmezler.
yani para falan istemez ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
arkadaş dedi dikkat et dalgınlıgıma geldi anlaşmaya evet dedim :)

Ücret talep eden oyunlar genelde kayit olurken belirtiyor. Örnek World of Warcraft gibi, aylik belirli bir ücret ödeyerek oynuyorsun.

F2P oyunlarin cogunda mikro ödemeler mevcut. Silah skinleri, karakter itemleri gibi esyalar satin alabiliyorsun, tabi bu senin keyfine kalmis.

Ghost recon phantoms da böyle bir oyun bildigim kadari ile. Kisacasi sirf uplay hesabi actigin icin senden ücret istemezler.

umudoh6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ücret talep eden oyunlar genelde kayit olurken belirtiyor. Örnek World of Warcraft gibi, aylik belirli bir ücret ödeyerek oynuyorsun.

F2P oyunlarin cogunda mikro ödemeler mevcut. Silah skinleri, karakter itemleri gibi esyalar satin alabiliyorsun, tabi bu senin keyfine kalmis.
Ghost recon phantoms da böyle bir oyun bildigim kadari ile. Kisacasi sirf uplay hesabi actigin icin senden ücret istemezler.

çok teşekkürler saolun