Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Ünlü isimler Anneler Günü'nü en anlamlı fotoğraf ve mesajlarla Instagram hesaplarından kutladı. İşte ünlü isimlerin Anneler Günü mesajları...

Ünlülerin Anneler Günü paylaşımları - Magazin haberleri

Beren Saat
Dünya değişiyor, ben de değişiyorum... Ne zaman, benimle kim kaldı acaba deyip, arkama baksam en öndeler. Anneler Günü kutlu olsun.

Kenan Doğulu
Bir gülüşüyle dünyaları değiştiren canım annem.

Yasemin Özilhan

İbrahim Tatlıses
Bugün arayacağım, ana diyeceğim kimse yok... Annelerinizin kıymetini bilin. Başta çocuklarımın annelerinin, tüm annelerin ve doğurmasa da annelik eden herkesin bu özel ve güzel günü kutlu olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin, seni çok özledim Leyla Sultan...

Merve Boluğur

Demet Şener
Seni çok seviyorum annem. Varlığın bile büyük destek. Sağlıkla, mutlulukla tüm güzel şeyleri paylaşalım inşallah. Senin ve tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Demet Akalın
İyi pazarlar. Tüm annelerin bu güzel gününü kutlarım. Anne olmak isteyenlerin de hatta başta benim gibi çocuk istemeyenlerin de.

Bülent Şakrak
Annem

Pelin Akil Altan
Minik kızlarıma bakışın, öpüp koklayışın... Anneliğinin zaten tarifi yok ama anneannelik de ayrı bi yakıştı sana güzel annem... Seni böyle izlemek sanki bebekliğimi izler gibi... Bana da böyle baktın, böyle dokunurken kıyamadın, böyle pışpışladın, böyle omzuna alıp gazımı çıkardın, böyle konuştun benimle sevgiyle sıcaklığınla. İlk anneler günümde çocuklarımla ilgilenirken sizi izlediğimde yaşadığım bu hislerin tarifi yok.

Alişan
Sol baştaki beni doğuran, sağ baştaki sevdiğimi, hayat arkadaşımı doğuran, diğeri de benim en değerli varlığımı, evladımı doğuran canımm..Üçünüzün de Anneler Günü kutlu olsun..Bizim için ilk anneler günü ve Allah’ıma ne kadar şükretsek az, bize bir evlat verdiği için..Sizi çok seviyorum.Allah’ım birliğimizi,beraberliğimizi bozmasın İnşallah. Ve bütün annelerin Anneler Günü kutlu olsun..Özellikle annelerini ya da evlatlarını kaybetmiş olanlara Allah’tan sabırlar diliyorum..

Buse Varol
Biri beni bu yaşa kadar büyüten, herşeyimde nefesim olan canım annem. Diğeri aşık olduğum adamı büyüten emek veren kayınvalidem. Anneler Gününüz kutlu olsun, Allah torunlarınızla nice güzel günler göstersin. Sizi seviyorum.

Tolgahan Sayışman
Benim dünyalar güzeli aşkım; ilk anneler günün kutlu olsun. Bir doğuma şahitlik etmek,bu mucizeye tanık olmak;kelimelerle anlatılacak,tarifi yapılabilecek bir duygu değilmiş.Sadece eşime değil; inanın bütün annelere olan sevgim ve saygım 2 kat arttı! Tabiki sadece doğurmak değil; sevgiyle büyütmek, yetiştirmek de takdire şayan bir erdem. Annelerimiz ile ilgili söylenecek, övgü dolu daha çok söz var. Ben lafı daha fazla uzatmadan; bütün Annelerimizin bu özel gününü en içten dileklerimle kutlar, mübarek ellerinizden öperim. "Cennet annelerin ayakları altındadır

Kaynak: HT

Korona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.