Ünlü Oyuncu Meral Kaplan Kızının Bakıcısı Tarafından Darp Edildi!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626

Ünlü oyuncu Meral Kaplan, Star TV ekranlarında yayınlanan ''Duymayan Kalmasın'' adlı programda 3 yaşındaki kızının bakıcısı tarafından darp edildiğini iddia etti ve 60 yaşındaki Rus bakıcıya dava açtığının açıklamasını gerçekleştirdi.

oyuncu_meral_kaplan_1508240266_1211.jpg

Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuşan Meral Kaplan olay açıklamalar gerçekleştirdi. Ünlü oyuncu Meral Kaplan 3 yaşındaki kızının bakıcısı tarafından darp edildiği iddiasında bulundu. Bunun hemen ardından 60 yaşındaki Rus bakıcıya dava açtığını söyledi. Aynı zamanda Meral Kaplan, yaşadığı bu olay esnasında kocasının tepkisiz kaldığını ve bakıcının saldırısına uğrarken onu öylece izlediğini öne sürdü. Meral Kaplan başına gelen talihsiz olayın ardından hem bakıcısına hem de eşine dava açtı.

"BAŞIMI BETONA ÇARPTI, KAFAMDA VAZOYU KIRDI"

Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuşan Meral Kaplan'ın açıklamaları şu şekilde:

"Bakıcımız 60 yaşındaydı, ayrılmak istiyordu. Ben de 'sen yavaş yavaş ayrıl, biz de başka birini bulalım' dedim. Beni ittirdi, başım betona çarptı. Ardından kalktım, vazoyu kafamda kırdı. Bir saat sürdü bu çekişme, polise gitmemem için beni odaya kilitledi. Çığlıklarımı duyan komşularım beni kurtardı."

"CANIMI ZOR KURTARDIM, EŞİM OTURDU İZLEDİ"

Bakıcı kendisini darp ederken eşinin izlediğini öne süren Kaplan, "Beni en çok üzen şey eşimin bu duruma tepkisiz kalmasıydı. Yıllardır o kadınla birlikte üzerimde hakimiyet kuruyordu. Canımı zor kurtardım, eşim de oturdu izledi. Daha sonra bakıcı benden özür diledi. Şu an sinirlerim çok bozuk, yaşadıklarımın hepsini anlatamıyorum. Anlattıkça ağlıyorum. Daha sonra hepsini anlatırım" şeklinde ifadelere yer verdi.

OLAY SONRASINDA ERHAN KAHNİOĞLU İLE BOŞANMAYA KARAR VERDİ!

Meral Kaplan, bu olaydan sonra 2011 yılında evlendiği Erkan Kahnioğlu ile boşanmaya karar verdi. Meral Kaplan, hem eşine boşanma davası açtı hem de bakıcıya dava açtı.

Meral Kaplan: Bakıcının saldırısından canımı zor kurtardım, kocam oturup izledi!