Universite sorunum ciddi onemli bir mevzu .

Bu konuyu okuyanlar

Vatan1915

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ciddi ve özel bi konuda yardıma ihtiyacım var cok onemli. Beyler ben lise 4 ten beri psikolog tavsiyesiyle ilaç kullanıyorum. Panik bozukluk ve anksiyete vardı . Bi kaç kez çalışma deneyimim oldu onun dışında universite kazandım 2 yıl önce fakat sorunum gidemiyorum . Yani elim ayağım tutuyor fakat sosyal hayatta kendimi kötü hissediyorum. Yani bu yaşta böyle olmak kötü bi durum benim için ailem çalışıyor küçük bi şehirde oturuyoruz bundan mi kaynaklı bilmiyorum çok karışık anlattım kusura bakmayın. Ailem universite kazanınca gitmemi istediler gitmedim bu yıl tekrar kazandım tarih 2 hafta sonra açılıyor ben evde tek oturuyorum annem anksiyetem var diye zorlamiyor. Sizce bu durumda gitmem daha mı kötü yapar beni ? Ailem benim için iş kurmayi düşünuyor. Bu arada aof sosyal hizmet kaydım var ciddi bi yardim lazim ..
Yani uzun çalışma hayatım olmadı sadece kısa süreli oldu arkadaşım yok hiç genelde evdeyim kitap okurum müzik dinlerim yaşadığım yer küçük bi yer yani sehir merkezine pek gitmem yani hiçbişey yapmıyorum.
detay isteyen olursa daha fazla yazabilirim ..

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Bahsettiğin sorun ciddi. Burda vereceğimiz tavsiyeler işine yaramayacaktır. Birdaha gitmelisin psikoloğa.