Unity Web Player yükleme sorunu..

Konusu 'İnternet Tarayıcıları / Web Browser' forumundadır ve JackspoRt tarafından 12 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. JackspoRt

JackspoRt Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Unity Web Player yükleme sorunu..

Genşler öncelikle bu foruma açacağım ilk konunun yararlı bi paylaşım olmasını isterdim ki nasip olmadı..Yardım istiyorum:hammer:
    Battlestar Galactica diye tarayıcı destekli bi oyun varmış.İnternet tarayıcısında 3 boyutlu oyun oynamak..Deli bişey :)

Amma ve lakin tarayıcıda 3D oyun oynamak için Unity Web Player diye canı cehennemlik bi eklenti gerekiyor ve mesele şu ki : Bu eklentiyi çok sağlıklı bir şekilde indirip tarayıcıma yüklüyorum fakat oyuna tekrar girdiğimde 'Failed to update Unity Web Player' yazısını görüyorum ve eklentiyi el ile kurmam gerektiği yazıyor.Bi de bana webplayer_win gibi 3-4 tane dll dosyası indirtiyor.Wtf?
    Saygılar.öptüm.

2. kafa1907

kafa1907 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Farklı bir durumda aynı sorunu yaşıyorum

3. XuSeR

XuSeR Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bende şimdi chrome'da deniyorum eklentiyi kurup oyunu başlata tıkladıktan sonra karşınıza gelen siyah ekranda sağ tık setup'a tıklatın açılan penceredeki yükleme çubuğunun dolmasını bekleyin ve bittikten sonra tekrar oyunu başlat'a tıklatın. şuan oyun yükleniyor bakalım oynayacak mı :)

--- Mesaj Güncellendi ---

şuan oynuyorum :)

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun bndede var yuluyorum ama hep aynı hatayı veriyor I am playr oynuyorm bnde daha dogrusu oynayamıyorm

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Yüklüyorum ama olmuyor ı am playr oynayamıyorum yardım edin :(

6. Neutral

Neutral Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    Firefox Aurora kullanıyorum yükledikten sonra aynı hatayı verdi sayfayı yada oyunun olduğu pencereyi yenileyince düzeldi oynanabiliyor. Eklentinin kendisi problemli tarayıcılara tam entegre olamamış sanırım.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar idm gibi bi indirme programını kapatırsanız sorun çözülüyor

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende yükenirken hata verip adminstatör diyor retye tıklıyorum olmuyor

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

dediğiniz hiç bir çözüm olmuyorrr

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

​ya nasıl yapcaz bir öneride bulunun

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynen aynı sorun bendede var bende brick force oynuyorum daha dorusu oynamaya çalısıyorum ama lanet olsun kiii oynayamıyorum çünki unity web player lazımmıs indiriyorum inmiyo la nabıcam yardımmm:cursing:

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

lanet olsun olmuyorrr bi çözüm bulmamız lazım

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arklar Çözüm bende Şimndi dediklerimi iyi yapın Şimdi ilk once Direcx 9 indriyoruz 3d boyut için ve Unity web player i rar olarak indriyoruz ve sag tık diyoruz uyumluluk sorun gidermeden ankete girin ve orda ilk soruya 1 inci cevabı verın sonra kurun çalısıak not: direcx9 olmadan olmaz

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:cursing:eek:lmuyo olmuyo nası bi iş bu

16. THR

THR Profesör

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    48
    Aşağıdaki veya kendi kullandığınız bir uninstaller programıyla unity web player'a ait tüm dosyaları ve eklentileri kaldırarak tekrar yüklemeyi deneyin.

IObit Uninstaller

[​IMG]Unity Web Player

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende fusion fall acıyom 5dkka acılıyo ama cok kasıo sora crashed oluyo

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya hepsini denedim süreklı kurduktan rarlı bı dosya ındırıyo ıdm yıde kapattım olmadı

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

unity web player de sorun tarayıcılar açıkken yükleme hatası veriyor.

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya kardeş ben bi ben bilmem eşim bilir oyunu warya biliyosundur heralde ben onu oynucam olmuyor unity web playeri istiyor indiriyorum tekrar açıyorum olmuyor bunu nasıl yapabilirim

Sayfayı Paylaş