Umut ve Burak'ın açıklamaları günde damgasını vurdu

Bu konuyu okuyanlar

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[h=2]Galatasaray şampiyonluğu erken kutlamaya başladı. Ancak Trabzonspor'dan Galatasaray'a transfer olan Burak Yılmaz'ın ve Trabzonspro'un eski futbolcusu Umut Bulut'un açıklamaları güne damgasını vurdu.[/h]Galatasaray bu sezon şampiyonluğu kutlarkenTrabzonspor'da futbol oynamış ve 2010-2011 sezonunda şampiyon takımın kadrosunda yer alan Bura Yılmaz'ın açıklamaları taraftarları sinirlendirirken, Trabzonspor'un eski futbolcusu Umut Bulut ise taraftarın gönlünü almayı başardı.

Burak Yılmaz alınan galibiyet ve Galatasaray forması altında ilk şampiyonluğunu yaşamasının ardından," Burak Yılmaz şampiyonluk için "27-28 yaşımda geç kalmış bir şampiyonluk bu benim için ama çok mutluyum, gollerim kız kardeşime gelsin. Umuyorum, bu formada daha çok şampiyonluk yaşarım. Gol krallığı olsa da olmasa da olur. Kariyerimde şampiyonluk yoktu Alllah'a şükür bunu da kazandım" ifadeleri Trabzonspor'da yaşadığı şampiyonluğu unuttuğu dile getiriledi.

Burak Yılmaz'ın taraftarları sinirlendiren bu açıklamanın aksine, Umut Bulut'un Galatasaray forması altında kazandığı şampiyonluk sonrası yaptığı, "Bu sevinci en son 2010-2011 sezonunda 3 Temmuz'da yaşamıştım. Bu benim ikinci şampiyonluğum." demesi Trabzonspor taraftarlarından büyük alkış topladı.

Kaynak :
http://www.61saat.com/futbol/umut-ve-burakin-aciklamalari-gunde-damgasini-vurdu-h47300.html

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
burak doğru demiş ne diyecekti trabzonspor en son şampiyonluğunu 83-84 sezonunda almıştır kimse kusura bakmasın kendilerini kandırıyorlar

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
burak doğru demiş ne diyecekti trabzonspor en son şampiyonluğunu 83-84 sezonunda almıştır kimse kusura bakmasın kendilerini kandırıyorlar

2010-2011 sezonunun tek şampiyonu var ve şüphesiz TRABZONSPOR'dur. Kendileri şampiyon sanan fenerliler yalandan sevinmeyi çok iyi bilirler. Zaten 2010-2011 yılında şampiyonlar ligine giden takım TRABZONSPORDUR. Şampiyonlar ligine de şampiyon olan takım gider. Fenerliler bunu öğrenememiş hala..

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
2010-2011 sezonunun tek şampiyonu var ve şüphesiz TRABZONSPOR'dur. Kendileri şampiyon sanan fenerliler yalandan sevinmeyi çok iyi bilirler. Zaten 2010-2011 yılında şampiyonlar ligine giden takım TRABZONSPORDUR. Şampiyonlar ligine de şampiyon olan takım gider. Fenerliler bunu öğrenememiş hala..

Tartışma olsun istemiyorum ama http://www.tff.org/default.aspx?pageID=379 burada ne yazıyorsa gerçek o dur kusura bakma şampiyonlar ligine sadece şampiyon olan takım gitmez ayrıca şampiyonlar ligine gidecek takımlar ligin kalitesine göre belirlenir bu sene barca şampiyon olacağı halde realinde gidecek olması gibi.Otobüse kupa resmi yapıştırmakla şampiyon olunmuyor

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tartışma olsun istemiyorum ama http://www.tff.org/default.aspx?pageID=379 burada ne yazıyorsa gerçek o dur kusura bakma şampiyonlar ligine sadece şampiyon olan takım gitmez ayrıca şampiyonlar ligine gidecek takımlar ligin kalitesine göre belirlenir bu sene barca şampiyon olacağı halde realinde gidecek olması gibi.Otobüse kupa resmi yapıştırmakla şampiyon olunmuyor

Şampiyonlar ligine takımın gücüne göre mi gönderilir? O zaman bu senede Galatasarayın yerine Fenerbahçe gitsin, birşey bilmiyorsanız tartışmaya girmeyiniz. Gönderdiğin linkte de ne yazıyorsa o değildir TFF fenerin düşmemesi için elinden geleni yapmıştır. İşi uefa alsaydı çoktan düşerdiniz. Zaten avrupa da da Türkiyenin adını çıkardınız Türk futbolunu mafya babaları yönetiyor diye. Bu arada ispanya da real madridin şampiyonlar ligine gitmesinin sebebi İspanya liginde ilk 4 takım şampiyonlar ligine gider Türkiye de ise 1. olan 2. ise şampiyonlar ligine çıkabilmesi için ön eleme oynar, biraz futbol bilin.. ;:)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Dikkatli okumayan sizsiniz takım gücüne göre diye bir tabir kullanmamışım orada.Siz zaten şampiyonlar ligine trabzon gitti dediniz bende sadece şampiyon olan takım gitmiyor lige göre değişiyor anlamında kullandım o cümleyi yani trabzonun şampiyonlar ligine gitmesi şampiyon olduğunu kanıtlamıyor.Ayrıca trabzon ş.ligine şampiyon(!) olduğu için değil malum durumdan dolayı gitti tıpkı geçen beşiktaş yerine eskişehirin avrupa kupalarına katılması gibi.Neyse tartışmak istemiyorum siz trabzon şampiyon oldu diye bilin biz fener oldu diye bilelim kupanın yeri belli.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
umut anlayışlı burak çok gerçekçi bravo burak.

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dikkatli okumayan sizsiniz takım gücüne göre diye bir tabir kullanmamışım orada.Siz zaten şampiyonlar ligine trabzon gitti dediniz bende sadece şampiyon olan takım gitmiyor lige göre değişiyor anlamında kullandım o cümleyi yani trabzonun şampiyonlar ligine gitmesi şampiyon olduğunu kanıtlamıyor.Ayrıca trabzon ş.ligine şampiyon(!) olduğu için değil malum durumdan dolayı gitti tıpkı geçen beşiktaş yerine eskişehirin avrupa kupalarına katılması gibi.Neyse tartışmak istemiyorum siz trabzon şampiyon oldu diye bilin biz fener oldu diye bilelim kupanın yeri belli.
2010-2011 sezonunun tek şampiyonu var o da Trabzonspor. Zaten kabullenmeyen bir tek fenerliler ve destekçileri :)

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Burda çok doğrusun eleştirmek bize düşer fakat irdeleyecek bir mevkimiz yok resmi kayıtlara göre kupa kimde fenerbahçe'de bu kadar...

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Şampiyon galatasaray :D neyi tartışıyosunuz

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
2010-2011 sezonunun tek şampiyonu var o da Trabzonspor. Zaten kabullenmeyen bir tek fenerliler ve destekçileri :)
Aslında taraftar olarak dedigin dogrudur bilemem kendine göre haklı sebeplerin vardır ama o sezon trabzon kendini çok kaybetti o puan farkını kapatamaz fenerbahçe rahat şampiyon oluruz diye rehavete düşüldü sonuç olarak ne oldu kupa kimde ? fenerbahçe eğer bir hak varsa döner dolaşır bulur trabzonu yanlış anlama bende karedenizliyim fakat böyle yaparak hiçbirşey değişmez herşey olacağına varır.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şampiyon galatasaray :D neyi tartışıyosunuz
Galatasarayın 2011 le alakasını çözemedim ben konuyu 2013 e bağladın baya iyimsersin sen.

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Evet birşey değişmez, ama şikeninde cezasız örtülmesi adaleti sağlamaz.

Yanlız 2010-2011 sezonundan bahsediliyor suan

Bak şimdi şike diosun eğer olayın detayını içine girersek bu suça dahil olmayan bir takım gösterebilirmisin bana ? gösteremezsin çünkü var olan birşey 8 takımda bulunmuş daha üstü kapatılan kaç takım var trabzonun teşvik primi unutulmadı..

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kupa şampiyon takımın müzesinde duruyor, neyin tartışması hala bu :)

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bak şimdi şike diosun eğer olayın detayını içine girersek bu suça dahil olmayan bir takım gösterebilirmisin bana ? gösteremezsin çünkü var olan birşey 8 takımda bulunmuş daha üstü kapatılan kaç takım var trabzonun teşvik primi unutulmadı..

Sonuçta şike yapmadı teşvik primini bulunda onu bile yapmadı zaten cezasını da para ile verdi fenere ne ceza verildi ??

Kupa şampiyon takımın müzesinde duruyor, neyin tartışması hala bu :)

Şampiyonlar liginden gelen parada TRABZONSPOR'un kasasında.. Şampiyonlar ligine niye siz gitmediniz niye para size gelmedi

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hani şike, niye kimse içerde değil önce bunun cevabını verebilirsen sonra kendi sorunun cevabını bulabilirsin. Şike yok ortada kanıt yok boş laf kalabalığına aldanan TFF Uefanın bu işi hemen halledin demesi üzerine bir anlık kararla çekti Fenerbahçeyi Ş.Liginden asıl hakkı yenen taraf Fenerbahçedir, Trabzonsporlular bir umut ışığına koşuyorlar sadece :)

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
teşvik primi parasını bile bulamamış zor yollamıs nasıl şike parası bulcak ?
basit bir soru basit bir cevap uefa tff ye benzemez sizin kupa istemenize göre size kupayı vermez
uefa derki eğer şike olayı varsa suclu veya sucsuz takımınız aklanana kadar uefa etkınlıklerınden yararlanamaz tff de fenerbahçe yerine liğ 2.cisi olan trabzon sporu göndermeyi yeğledi 1.ci gidemiosa 2.yi yollayın dedi uefa bilmem anlatabildimmi ?

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hani şike, niye kimse içerde değil önce bunun cevabını verebilirsen sonra kendi sorunun cevabını bulabilirsin. Şike yok ortada kanıt yok boş laf kalabalığına aldanan TFF Uefanın bu işi hemen halledin demesi üzerine bir anlık kararla çekti Fenerbahçeyi Ş.Liginden asıl hakkı yenen taraf Fenerbahçedir, Trabzonsporlular bir umut ışığına koşuyorlar sadece :)

İçerde yok çünkü yatan yattı ve bir dünya kanıt vardı ki madem kanıt yoktu neden bu kadar olaylar oldu aziz yıldırım aylarca hapiste tutmakta kolay değildir. Demek ki yaptığı birşeyler var ki o adamı boşuna tutmadılar içerde boşuna tutulsaydı çıktıktan sonra dava açabilirdi, ama hiç birşey yapmadı. Aziz yıldırım açıklama yaparkende şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım demesine ne diyeceksiniz

teşvik primi parasını bile bulamamış zor yollamıs nasıl şike parası bulcak ?
basit bir soru basit bir cevap uefa tff ye benzemez sizin kupa istemenize göre size kupayı vermez
uefa derki eğer şike olayı varsa suclu veya sucsuz takımınız aklanana kadar uefa etkınlıklerınden yararlanamaz tff de fenerbahçe yerine liğ 2.cisi olan trabzon sporu göndermeyi yeğledi 1.ci gidemiosa 2.yi yollayın dedi uefa bilmem anlatabildimmi ?

Uefa ilgilenmedi ki sadece gereğini yapın dedi. TFF gereğini yaptı feneri şampiyon yaptı ama Trabzon rahat durmadı ve uefayı da bir adamını yolladı. Ve adam geldiği gibi Trabzonspor şampiyonlar ligine gitsin dedi.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İçerde yok çünkü yatan yattı ve bir dünya kanıt vardı ki madem kanıt yoktu neden bu kadar olaylar oldu aziz yıldırım aylarca hapiste tutmakta kolay değildir. Demek ki yaptığı birşeyler var ki o adamı boşuna tutmadılar içerde boşuna tutulsaydı çıktıktan sonra dava açabilirdi, ama hiç birşey yapmadı. Aziz yıldırım açıklama yaparkende şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım demesine ne diyeceksiniz

Uefa ilgilenmedi ki sadece gereğini yapın dedi. TFF gereğini yaptı feneri şampiyon yaptı ama Trabzon rahat durmadı ve uefayı da bir adamını yolladı. Ve adam geldiği gibi Trabzonspor şampiyonlar ligine gitsin dedi.

Uefa ilgilenmediki ? Uefa'bu konularda ne kadar hassas olduğunu bilmen lazım tff feneri şampiyon yapmadı fenerbahce 9 puan geriden gelerek 18 de 17 yaptı trabzonu kendi evinde yendi 18 maçtan 4'ü derbi diğer kalan 3 büyük demi şike parası aldı trabzonspor'u gene yollamıyacaktı ama uefa üstünde durdu ya yollarsın cezalı ise 5 sene avrupaya gelmezsin yada riske atmazsın bidaki sene oynar dedi nie hep basitleştiriosun anlamıyorum çok açık ve net 9 puan geriden gelip şampiyon oldu fenerbahçe...

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uefa ilgilenmediki ? Uefa'bu konularda ne kadar hassas olduğunu bilmen lazım tff feneri şampiyon yapmadı fenerbahce 9 puan geriden gelerek 18 de 17 yaptı trabzonu kendi evinde yendi 18 maçtan 4'ü derbi diğer kalan 3 büyük demi şike parası aldı trabzonspor'u gene yollamıyacaktı ama uefa üstünde durdu ya yollarsın cezalı ise 5 sene avrupaya gelmezsin yada riske atmazsın bidaki sene oynar dedi nie hep basitleştiriosun anlamıyorum çok açık ve net 9 puan geriden gelip şampiyon oldu fenerbahçe...

Uzatmaya gerek yok bu kadar olaylar boşu boşuna olmadı, Aziz yıldırım boşu boşuna içerde tutulmadı. Bunların hepsinin hesabı var ama kimse açıklayamıyor. Ve herkes fenerin şike yaptığına inanıyor ki bence de öyle. Size şampiyonluk verilmiş olabilir ama Trabzonspor tertemiz futboluyla gönlümüzün şampiyonu olmuştur.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Uzatmaya gerek yok bu kadar olaylar boşu boşuna olmadı, Aziz yıldırım boşu boşuna içerde tutulmadı. Bunların hepsinin hesabı var ama kimse açıklayamıyor. Ve herkes fenerin şike yaptığına inanıyor ki bence de öyle. Size şampiyonluk verilmiş olabilir ama Trabzonspor tertemiz futboluyla gönlümüzün şampiyonu olmuştur.

Trabzonspor fenerbahçe'ye karşı degil yanında olsaydı belki bunlar olmucaktı hiç aziz yıldırmın içerde yatmasının nedenin şike olmadığını sene bende herkez biliyor bence konuyu çelişkisiz yerlere saptırmaya gerek yok sanırım.
İyi günler.

sercankd

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Trabzonspor tırmalamaya devam. Daha da bişey demiyorum :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Burak veya Umut'un o sevinç ile herşeyi unutmaları normal.

NTV si CNN i ilk şampiyonlukları haber yapıyor.

10-11 yılının şampiyonu Fenerbahçe mi?
Yoksa Fenerbahçe şike yaptığı için şampiyonluk Trabzonspor'un mu?

Eğer Fenerbahçe şike yapmadıysa o sene şampiyonlar ligine Trabzonspor neden direk gitti?

Muz Cumhuriyetine Hoşgeldiniz!
Nufus :75milyon
Rakım :1453