Ülkeden ayak kokusu gidecek

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Pucca adıyla tanınan sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, seçim öncesi Muharrem İnce'nin fotoğrafıyla "Yarın gece ayakkabı kokusu ülkeden gidiyor" paylaşımı yaptı.

Türkiye, yarın gerçekleştirilecek cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerine odaklandı.

Liderler son çalışmalarını yaparken, sosyal medyada da büyük kitlelere hitap eden isimler de tarafını belli ediyor.

"AYAKKABI KOKUSU GİDİYOR"
Sosyal medya sayesinde tanınan ve kitap da yazan Pucca adıyla bilinen Selen Pınar Işık, 1 milyon 990 bin kişi tarafından takip edilen Twitter sayfasından Muharrem İnce'nin fraklı fotoğrafını paylaşarak: "Yarın gece aynen böyle en güzel kıyafetlerimizi giyip, ellerimizle şampanya ile kutlayacağız. Güzellik, temizlik, ferahlık, asalet geliyor. Ayakkabı kokusu ülkeden gidiyor." notunu düştü.

Sosyal medya fenomeni Pucca'nın ayak kokusu tweeti

Ekli dosyalar

• pucca_303.jpg
    pucca_303.jpg
    64.7 KB · Görüntüleme: 731

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Kılıçdaroğlu Muharremi '' Gel bakim Muharrem'' diye çağırmıştı, şimdi sıra bizlerde bizde Muharreme '' Git bakim Muharrem '' diyeceğiz inşallah. Bunlar kendilerini böyle avutsunlar bakalım, son gülen iyi güler.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Doğruluğu kanıtlanmamış bir resmi hedef alarak paylaşım yapmak doğru değil.

Hatırlatayım. İnternette "Muharrem İnce camide oynuyor" ve "Muharrem İnce camide bisiklet sürüyor" gibisinden photoshop yani üzerinde oynanmış resimleri kanıt göstererek yapılan yalan haberler vardı.

İsterseniz bu tür haberlerin doğru olup olmadığını öğrenmek için teyit.org'a haberi incelemesi için yazabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Facebook'taki rapor edilen haberlerin doğruluğunu kontrol etmekle görevli bir site.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
Doğruluğu kanıtlanmamış bir resmi hedef alarak paylaşım yapmak doğru değil.

Hatırlatayım. İnternette "Muharrem İnce camide oynuyor" ve "Muharrem İnce camide bisiklet sürüyor" gibisinden photoshop yani üzerinde oynanmış resimleri kanıt göstererek yapılan yalan haberler vardı.

İsterseniz bu tür haberlerin doğru olup olmadığını öğrenmek için teyit.org'a haberi incelemesi için yazabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Facebook'taki rapor edilen haberlerin doğruluğunu kontrol etmekle görevli bir site.
Konuya olan duyarlılığınız için teşekkürler @Halktan Biri :)
Paylaşılan tweet ve haber gerçektir. İlgili link ise şudur.

Konuya ilişkin yorumum:
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner misali,
Bu zamana kadar etmediği hakaretler kalmayan yandaş/havuz medya, şimdi görüyoruz ki, Muharrem İnce'yi destekleyenler üzerinden Cumhurbaşkanı adayını hedef alıyorlar. Belli ki tutuşmuşlar. :D

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Konuya olan duyarlılığınız için teşekkürler @Halktan Biri :)
Paylaşılan tweet ve haber gerçektir. İlgili link ise şudur.

Konuya ilişkin yorumum:
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner misali,
Bu zamana kadar etmediği hakaretler kalmayan yandaş/havuz medya, şimdi görüyoruz ki, Muharrem İnce'yi destekleyenler üzerinden Cumhurbaşkanı adayını hedef alıyorlar. Belli ki tutuşmuşlar. :D
Ya sorma, bir korku aldı ki, eyvahlar olsun :D

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Üzüşmeyin, aynen devam. Kimse bizi durduramaz.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Siz neden üzerinize alındınız :) Pucca değişik konular ile ilgili bu şekilde twitleri vardır takip eden bilir :)

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Çok merak ediyorsa gelsin koklasın değil mi :D

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,186
Ayak kokusu gidicek demi dolar 10 tl euro 20 tl olcak , suriyeliler ülkeyi temizleyecek oh mis hani eskiden Erdoğancıyken sonra değiştim biraz düşündüm ve benim geçen yıl aldığım bilgisayar 1000 TL zamlanmış, suriyelilere vatandaşlık verilmiş kusura bakmayın da o adam alırsa bu milletin biraz değişmesi lazım ama şunu da demiyorumki muharrem'i seviyorum bence iyi parti almalı bu ülkeye bir kadın eli deymeli.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Ayak kokusu gidicek demi dolar 10 tl euro 20 tl olcak , suriyeliler ülkeyi temizleyecek oh mis hani eskiden Erdoğancıyken sonra değiştim biraz düşündüm ve benim geçen yıl aldığım bilgisayar 1000 TL zamlanmış, suriyelilere vatandaşlık verilmiş kusura bakmayın da o adam alırsa bu milletin biraz değişmesi lazım ama şunu da demiyorumki muharrem'i seviyorum bence iyi parti almalı bu ülkeye bir kadın eli deymeli.
O kadın da yardım kuruluşlarını kapatmayı vaat ediyor (Tika, Afat falan). Pyd'yi Pkk'ya karşı savaştırma önerisine sıcak baktığını ifade etmişti. Daha önceleri Tansu Çiller adında bir Başbakanımız olmuştu. Bir de Gülay Atığ adında bir Belediye başkanımız. Her ikisinden de bu ülke pek hayır görmemişti. Karar senin tabii.

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Deymeli mi. Daha doğru düzgün Türkçe yazamayanlar, fikir sahibi oluyor. Kardeşim bırakın düşünebilen insanlar oy kullansın.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,370
O kadın da yardım kuruluşlarını kapatmayı vaat ediyor (Tika, Afat falan). Pyd'yi Pkk'ya karşı savaştırma önerisine sıcak baktığını ifade etmişti. Daha önceleri Tansu Çiller adında bir Başbakanımız olmuştu. Bir de Gülay Atığ adında bir Belediye başkanımız. Her ikisinden de bu ülke pek hayır görmemişti. Karar senin tabii.
Tika, Afad kapatma söylemleri birer iftiradan ibaret. Gerçekliği konusunda kanaat verici belge, argüman yok. Daha önceden Tika'ya ilişkin söylemler için şurada belirtmiştim.
Yalnız, meydanlarda dediği Trt'yi kapatma söylemi var.
"Pyd'yi Pkk'ya karşı savaştırma önerisi" olayı nedir? Haberi varsa, paylaşır mısın?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Tika, Afad kapatma söylemleri birer iftiradan ibaret. Gerçekliği konusunda kanaat verici belge, argüman yok. Daha önceden Tika'ya ilişkin söylemler için şurada belirtmiştim.
Yalnız, meydanlarda dediği Trt'yi kapatma söylemi var.
"Pyd'yi Pkk'ya karşı savaştırma önerisi" olayı nedir? Haberi varsa, paylaşır mısın?
Bu öneriyi Amerika bir ara yapmıştı ve Meral Akşener'e konu sorulduğunda (ayak üstü bir reportaj'dı) neden olmasın yanıtını vermişti. Hangi kanalda yayınlandığını hatırlayamadım. Yayınlanan bir Video kaydını da bulamadım.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun..Başkan geldi ayaklar çekilsin artık.:)

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Koyun ve Çomarlar kazandı hani böyle diyordular, kaybettiler , Erdoğan % 53 ile BAŞKAN seçildi şimdi HDP ye meclis yüzü gösterenler kandile gidip aynı fistanı giyebilirler ...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Günde 5 vakit abdest alanın mı ayağı kokar yoksa evinde dahi ayakkabısını çıkarmayanın mı?

Halkı aşağılayan, halka hakaret edenler cevabını aldı.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Koyun ve Çomarlar kazandı hani böyle diyordular, kaybettiler , Erdoğan % 53 ile BAŞKAN seçildi şimdi HDP ye meclis yüzü gösterenler kandile gidip aynı fistanı giyebilirler ...
Aynen...%53 çok anlamlı
53 Rize'nin, yani benim ve Erdoğan'ın memleketi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...