ülkede fakir varmı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TBM

Dekan
Fakir falan yok. Herkesin elinde son model telefonlar var özellikle ayfon falan. Her şey son stil ülkede ama sorsan fakiriz.

Bende iphone yok gm5p var fakirim sigara alicak param yok diye biraktim zaten raki,bira hic yok.
Herkes fakir zaten yok diyen troll...

Fakir falan yok. Herkesin elinde son model telefonlar var özellikle ayfon falan. Her şey son stil ülkede ama sorsan fakiriz.
Bunlar herkez alabiliyormu asgari ücret yeni çıkan telefon almak için aylar yıllar çalışman lazım ama amerika almanya gibi gelişmiş ülke 1 2 ay falan çalışsan alırsın yeni telefon

Lazzz

Rektör
Buyurun cevabı okuyunuz lütfen.
Yokluk yüzünden bir sürü olay yaşanıyor. Gelir seviyesi üst kesimde olan insanlar yokluk çeken insanları oldukları yerden göremezler.

TBM

Dekan
Buyurun cevabı okuyunuz lütfen.
Yokluk yüzünden bir sürü olay yaşanıyor. Gelir seviyesi üst kesimde olan insanlar yokluk çeken insanları oldukları yerden göremezler.
Ben genel olarak konuşuyorum. Olmayan parayı harcarız karttan sanki bedava gibi. Her şey son stil takılırız, sorsam fakiriz. Haber içeriğinde anne babadan yüklü borç kaldı iddiası var. Biz de memur aileyiz ve küçük yerde yaşıyoruz(İstanbul gibi yerlere kıyısla) 4 kişi. Etimizi de yiyoruz. Gerektiği kadar harcıyoruz. Elimizde olmayanı harcamıyoruz kredilerden.

stat counter