Ucuz Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Merhabalar,
Şahıs şirketi olarak kayıtlı e-ticaret sitem mevcut. Şimdilik aylık 200 TL civarı bir kargo harcamamız oluyor. Her gönderi için ortalama 8 TL ödüyoruz (ürünler kadın çantası, takı vs).

Daha ucuza kargo anlaşması nasıl yapabilirim? Kargo şirketlerini tek tek aradım, bir kaç şubeye gittim ama aldığım iskonto sadece %10.

Ben de avantajlı bir kargo anlaşması arıyorum. Google'da sorgularken denk geldim sayfaya ve ofispaneli ilgimi çekti. Kargo anlaşmasıyla birlikte akaryakıt ve damacana su da talep ettim. Eğer anlaşma sağlarsam tekrar yazarım. Teşekkür ederim paylaşımınız için.

MNG kargo en iyisidir bir şey satın aldığınızda kargo parası 50 tl yi geçiyorsa yurtdışından şipariş ediyor olmalısınız onun için pek bir şey yapılamaz eğer dediğim gibiyse çünkü adamlar sizden ödemenizi dolar olarak alıyor

Bütün kargolar ile aktif olarak çalışıyoruz. Bizim kişisel tecrübelerimize göre en iyisi daima Yurtiçi Kargo.
Kapıda ödeme anlaşması ya da indirimli gönderim yapmak istiyorsanız şayet, kurumsal olarak kargolara kayıt yapmanız gerekmektedir.
Şahıs firması ya da şirket olarak kayıt oluşturabilir ve büyük indirimler alabilirsiniz.
Şayet yine bir şahıs ya da şirketiniz yok ise bireysel gönderimleriniz için Yurtiçi Kargo dan PAROCARD talep edebilirsiniz, bireysel gönderimlerde indirim sağlayan bir kart.

Şayet daha iyi indirim almak istiyorsanız tavsiyem şu, çalıştığınız kargo dışındaki kargo firmalarından fiyat alın, sonrasında aldığınız en ucuz fiyatı veren şube müdürüne gidip şunu söyleyin " Verdiğiniz fiyatı yüksek buluyorum, rica etsem verdiğiniz fiyatı genel merkezinize ibraz edip bizim için özel bir fiyat ister misiniz ? " Şube müdürü buna muhtemelen okey verecek ve sizin için özel fiyat talep edecek. Yeni gelen fiyatı da yüksek bulursanız, bunu son kez yapmasını isteyin....

Biz bize gelen her sözleşmeyi en az 2 kere genel merkezlerine gönderip muaazzam fiyatlar alıyoruz.

Umarım herkesin sorusuna yanıt olmuştur.

www.TahtakaleToptanTicaret.com

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter