Ucuz güneş gözlükleri

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar şu ykm,boyner,colins vb.. yerlerdeki 20-30 tl lik güneş gözlükleri gözleri bozarmı

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Alırsın ama gözler 1 aya pert olur. Bence benim gibi yap 10 liraya çakam rayban al kafanın üstünde gezdir. Ama eğer diyorsanku ben şekil olsun diye değil işlevsel olsun diyorsan paraya kıyman gerek.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Çerçeveyi al 20tl ye camı gözlüklüye yaptır 40 50 tl ye işi çözersin hocam güle güle kullanırsın sonra

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ykm,boyner,colins ise satıcı güvenilir alınır...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
gidip bakmak lazım uyuz site tasarımı var boyner'in.

beylerbeyli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
günes gözlüklerin amaci öncelikle ortamdaki yüksek isiklari renkli camlarla ortamin isik seviyesini düsürmek ve bu sekilde göze gelen isigi azaltmaktir, lakin daha önceleri ucuz camlarda renklenen camlardan göze giren UV isinlari zarar görmekteydi, suan nereden alirsaniz alin her gözlükte UV koruma mevcut, en azindan benim elime gecenler hepsi öyle cikiyor, ama tabiiki kaliteli bir marka kullanmak biraz daha güvenli olmus oluyor, benim tavsiyem mümkün oldugu kadar polarize günes camlari olan gözlükler tercih etmeniz bur tür gözlükler cok hesapli bulabileceginiz marka ürünlerde bile var. ayrica almis oldunugunuz günes gözlükleri gözlüklükcülük yapan herhangi bir firmaya kontrol ettirtebilirsiniz. digital fakometre cihazlarinin bazilarinda UV ölce özelligi mevcuttur. iyi forumlar