Ücretsiz Video düzenleme yazılımı?

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Merhaba,

İş yerinde kullanmak üzere telefon ile çektiğimiz videoları; kesme, yavaşlatma ve hızlandırma yapabileceğimiz *ücretsiz* bir yazılım var mıdır bildiğiniz ?

****/// Konu ile alakası olmayacak ama; PDF to DWG var ise de ücretsiz onun tavsiyesini de verebilirsiniz.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Telefon içinse KineMaster tabii ki, Pro versiyonunu internetten bulabilirsiniz. İstemezseniz KineMaster Free de var.
Bilgisayar için ise Camtasia Studio işinizi görür. Bilgisayar programlarında kaliteli olup, ücretsiz olan yok bildiğim kadarıyla.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Merhaba,

İş yerinde kullanmak üzere telefon ile çektiğimiz videoları; kesme, yavaşlatma ve hızlandırma yapabileceğimiz *ücretsiz* bir yazılım var mıdır bildiğiniz ?

****/// Konu ile alakası olmayacak ama; PDF to DWG var ise de ücretsiz onun tavsiyesini de verebilirsiniz.
şimdi dediğiniz özelliklerin bazılarını bulundurmasada windowsun içine entegre edilmiş 2 video editör var

1- windows 7 için movie maker
2- windows 10 için fotoğraflar video düzenleyicisi

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
şimdi dediğiniz özelliklerin bazılarını bulundurmasada windowsun içine entegre edilmiş 2 video editör var

1- windows 7 için movie maker
2- windows 10 için fotoğraflar video düzenleyicisi
movie maker 3 ay kullandım, video kırpma yok. onun dışında fena değil.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
İnternet üzerinde crackli olarak bulabileceğiniz Camtasia Studio var, kesinlikle tavsiye ederim uzun süreler boyunca kullandım. Onun dışında windows movie maker'da tavsiye edebilirim.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Crackli olarak kullanmayacağız arkadaşlar. Sebep ile ilk aşama olarak öncelik ücretsizlerde. Kırpma, yavaş veya hızlandırma özelliği olan ücretsiz bir yazılım. Veya makul oranda ücretli.

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Davinci Resolve ücretsiz diye biliyorum. Premiere Rush CC bu azcık ücretli galiba.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Davinci Resolve ücretsiz diye biliyorum. Premiere Rush CC bu azcık ücretli galiba.
davinci resolve adlı zımbırtıda ekran görüntülerine baktım koymuşlar renk paletini ekranın önüne, ne işime yarıyacak arkadaş.

Captured

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek seferlik bir kullanımsa EDIUS, Adobe Premiere gibi programları yükleyip deneme sürümlerinden faydanalanabilirsiniz.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Bana kalırsa Kdenlive tercih edilebilir.

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
VSDC free video editor veya lightworks olabilir ücretsizdirler

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Bana kalırsa Kdenlive tercih edilebilir.
Zihnimi okudun bende tam onu diyecektim, Linux diye bir yer var ve Youtube'da Chris Titus tech diye bir kanal var topluluk kısmına KDE'nin yaptığı(bir masaüstü ortamının başına gelebilecek en iyi şey) Kdenlive kullandığını söyledi ama dediki sorun çıkartıyor, Lightworks adı verilen video editörüne geçiyimmi diye bende araştırdım, buldum ki Windows sürümü varmış.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bende buldum :) Open source hemde.
Openshot video editor.

zoha47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Videoları ücretsiz düzenlemek için KineMaster apk cihazınızda kullanabilirsiniz. YouTube videolarımı düzenlemek için kullanıyorum. En ilginç yüzü, filigran logosunu düzenlediğiniz videodan kolayca kaldırabilmenizdir...