Ücretsiz kitap paylaşım sitesi kurdum önerilerinizi bekliyoruz.

Bu konuyu okuyanlar

emrecansari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar.

Ücretsiz kitap dağıtma ve paylaşım üzerine bir site kurdum. Sitenin linki : Ücretsiz Kitap Paylaşım Platformu
Sitenin mantığı şu;
Bir mağaza yada başka bir yerden kitap alıyorsunuz okuyorsunuz yada elinizdeki kitabı sitemizin adresine gönderiyorsunuz.
Sitemize gelen kitapların birçok kitap satış sitenizden fiyat alınarak ortalama fiyat çıkartılıyor ve hesabınıza puan ekleniyor.
Örnek verecek olursak: bir kitap gönderdiniz ve kitap - D&R da 10 TL, babil.com da 9 TL, idefix.com da 11 TL ye satılıyor bu kitabın değerine 10 TL ye karşılık gelen 10 puan ekleniyor.
yine aynı mantıkla sitemize daha önceden gelen kitaplar sitemizde sergileniyor ve siz bu puanlarla yeni kitap siparişi veriyorsunuz.
Herhangi üyelik ücreti, Kitap sipariş ücreti, Komisyon gibi ücret ödemiyorsunuz.
Ek olarak sitemize yapılan bağışlarlada sitemize başvuru yapan tüm öğrencilerimize soru bankaları ve konu anlatımlı testler alıp öğrencilere ücretsiz göndermeyi hedefliyoruz.
Sitemizin gelirini reklam ve sponsorluktan çıkarmakta kullanıcıdan ücret talep etmemekteyiz.

Sitemiz daha 3-4 gündür yayında olduğu kitap çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz.
Lütfen kitapların azlığı ile ilgili yorumlarınızı en sona bırakın bunun farkındayız.

Bunun haricinde Bu site ile ilgili düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum.
Şimdiden Teşekkürler.
Ücretsiz Kitap Paylaşım Platformu

sehoffice1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel bir düşünceyle hazırlanmış bir site bilgisayar programcısıyım web sitesi yapıyorum bende gerçekten harika bir düşünceyle yaratılmış bir site opencart kullanmanızı tavsiye etmezdim fakat puan olarak düşünülünce en aktif rahat kullanımı kolay olan opencart elinize sağlık elimden gelen desteği sağlamaya çalışacağım..

emrecansari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok güzel bir düşünceyle hazırlanmış bir site bilgisayar programcısıyım web sitesi yapıyorum bende gerçekten harika bir düşünceyle yaratılmış bir site opencart kullanmanızı tavsiye etmezdim fakat puan olarak düşünülünce en aktif rahat kullanımı kolay olan opencart elinize sağlık elimden gelen desteği sağlamaya çalışacağım..

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Puan ile ücretsiz ve sorunsuz ödeme yapabilmek için opencart tercih ettim.
Belirttiğimiz gibi hiçbir ücret almıyoruz. Sitemize destek olmak için.
Sitemize üye olabilir, Sosyal medya hesaplarımızı takip edip paylaşabilir ve en önemlisi kitap bağışı yapabilirsiniz.
Şimdiden ilginiz için teşekkürler :D

Son düzenleyen moderatör:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Takdir-i şayan bir davranış.:)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
çok güzel bir sistem bir zaman evimde ki 150 ye yakın kitabı böyle bir gruba hediye etmiştim ben kitapları evde biriktirmek yerine okumak isteyenlerle paylaşmayı seviyorum gerçi artık e- kitap kullanıyorum ama yeni kitap kokusu bir başka :D

emrecansari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
çok güzel bir sistem bir zaman evimde ki 150 ye yakın kitabı böyle bir gruba hediye etmiştim ben kitapları evde biriktirmek yerine okumak isteyenlerle paylaşmayı seviyorum gerçi artık e- kitap kullanıyorum ama yeni kitap kokusu bir başka :D
Merhabalar.
Kitaplar okudukça değerlenir mantığıyla kurulmuş bir siteyiz ve sizinde böyle düşünmenize sevindik.
Göndereceğiniz kitap olmadığı için üzgünüz ancak daha yeni kurulmuş bir site olarak bize destek olmak isterseniz çok seviniriz.
sitemize kayıt olabilir,facebook sayfamızı beğenip arkadaşlarınıza önerebilirseniz çok mutlu oluruz şimdiden teşekkür ederiz.
Facebook : Kitap Paylaşın | Facebook
Web sitemiz : Ücretsiz Kitap Paylaşım Platformu

Sitemiz SSL sertifikası ile korunduğundan kesinlikle güvenlik ile ilgili endişeniz olmasın :)

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
çok güzel olmuş kardeşim seni tebrik ediyorum.

emrecansari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
çok güzel olmuş kardeşim seni tebrik ediyorum.

Çok teşekkür ederim.
Site hakkında yapabileceğimiz önerileriniz ve düşünceleriniz varsa paylaşmanızı rica ederim.
Daha fazla üye kazanmak ve herkesin kullanmasını istiyoruz. Sizde nasıl geliştirebiliriz varsa fikriniz yorumlarınızı beklerim.

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Örnek alınması ve farklı dallarda aynısının yapılması gereken bir durum. Düşüncene sağlık

emrecansari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Örnek alınması ve farklı dallarda aynısının yapılması gereken bir durum. Düşüncene sağlık
Teşekkür ederim umut bu siteyi tutturabilirsek başka sektörlerde de planlarımız var ;) bu tüyo'yu ilk sen duymuş ol tabi başkası fikri çalıp biz yapana kadar yapmazsa :D

Sonuçta kitap gibi kullanılıp kenara bırakılan bir çok ürün var :D
Bir tavsiyen olursa [email protected] 'a göndermeyi unutma :D

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Teşekkür ederim umut bu siteyi tutturabilirsek başka sektörlerde de planlarımız var ;) bu tüyo'yu ilk sen duymuş ol tabi başkası fikri çalıp biz yapana kadar yapmazsa :D

Sonuçta kitap gibi kullanılıp kenara bırakılan bir çok ürün var :D
Bir tavsiyen olursa [email protected] 'a göndermeyi unutma :D
Keşke herkes duysa da gönüllü işleri yapsa dostum :D

emrecansari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Keşke herkes duysa da gönüllü işleri yapsa dostum :D
orası öyle ama hepimiz çalışan insanlarız bakma şuan sitede fazla sipariş yok fazla olursa nasıl yetişeceğiz bilmiyorum şuan sitenin reklam gelirleri günde 1-2 TL gelen ve gidecek kargolarla tüm aile halkı seferber olup ilgileniyoruz ve işimizden gücümüzden kalan vakitlerle.
Kullanıcıdan asla ücret almayacağız ama sitenin gelirini arttırmamız gerek tabi yapabilirsek bakalım hayırlısı :D İnşallah tutturabiliriz. :D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Emeğe saygı ayrıca hiçte fena değil.:)

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Gayet güzel bir sistem olmuş.Bu sayede insanların kitap okumasına vesile oluyorsunuz.