Ücretsiz Antivirüs

Bu konuyu okuyanlar

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba arkadaşlar bulgisayarımda oyunlarım var resimler falan sürekli virüs yüzünden format atmak istemiyorum antivirüs alacak paramda yok şuan ücretsiz en iyi antivirüs hangisi

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Eset Smart Security 10 öneririm. Kendim kullanıyorumda Baya hafif sistemi yormuyor boşuna. Korumaya gelince 5 yıldızlı koruması olduğuna emin olabilirsin ;)

Ücretsiz derken Ücretsiz değil ama internette azcık araştırmakla 1 yıllık bile key bulma ihtimalin çok yüksek.

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Anladım peki avira ve avg nasıl

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

Comodo, AntiVir adlı programları sanıyorum kullanabiliyorsunuz. Yine de lütfen inceleyin.

Saygılaırmla

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Anladım peki avira ve avg nasıl
Dostum ücretsiz antivirüslere güvenim yok. Hepsini denemiş biri olarak Ben Eset Smart Security 10 öneririm.
Pc yormuyor. Sadece key bulursan yaşadın. Zaten bulmakta çok kolay.

Bak benim PC :D

qJLOVB.jpg

yzQZg9.jpg

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
dostum paralı olsun olmasın hiç bir antivirüs programına gereğinden fazla güvenme, hele ücretsiz olanlara hiç güvenme. bilgisayarında veya telefonunda şahsi çok önemli bilgileri bulundurmamaya dikkat et. ben webroot kullanıyorum ve keyleri herkesin bildiği bir sitede paylaşılıyor, şu ana kadar virüs problemi yaşamadım ama çok meşhur bir söz de vardır; her virüs koruma programı aslında siz yazmadıkça bir virüstür!

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Dostum ücretsiz antivirüslere güvenim yok. Hepsini denemiş biri olarak Ben Eset Smart Security 10 öneririm.
Pc yormuyor. Sadece key bulursan yaşadın. Zaten bulmakta çok kolay.

Bak benim PC :D

qJLOVB.jpg

yzQZg9.jpg
Tamam saolun o duvar kaidi cok guzel varsa paylasirmisiniz acaba
--- Gönderi Güncellendi ---
dostum paralı olsun olmasın hiç bir antivirüs programına gereğinden fazla güvenme, hele ücretsiz olanlara hiç güvenme. bilgisayarında veya telefonunda şahsi çok önemli bilgileri bulundurmamaya dikkat et. ben webroot kullanıyorum ve keyleri herkesin bildiği bir sitede paylaşılıyor, şu ana kadar virüs problemi yaşamadım ama çok meşhur bir söz de vardır; her virüs koruma programı aslında siz yazmadıkça bir virüstür!
Anlıyorum peki Kaspersky internet securty 99tl dio sizce almalimiyim pc
İntel e5700 3.0GHZ
2gb ram
Windovs 8.1 pro

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Problem değil al :)

Ayal0Q.jpg

Aslında Benim Bilgisayar kasama uyumluda ondan koymuşum :D

XEAzDO.jpg

Bu arada Key alacaksan da Eset Smart Security 10 Öneririm.
Abi Olmadık torrent sitelerine dalıyorum Sayfa kodlarında Virüs varsa Açmıyor siteyi.
Torrent İndirirken Virüslü İP Tracker paylaşımcı varsa virüslü İP adres paylaşımcını engelliyor.
USB bellek demiyorum hele. Geçenlerde arkadaşımın Flash belleğini takıyım dedim 50`ye yakın virüs sildi, Flah bellek Çiçek gibi oldu. :) Daha neler var neler Tıkladığın her Linki ve dosyayı tarıyor bu kadar hafif antivirüs olmasına rağmen :)

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Anlıyorum peki Kaspersky internet securty 99tl dio sizce almalimiyim pc
İntel e5700 3.0GH
Problem değil al :)

Ayal0Q.jpg

Aslında Benim Bilgisayar kasama uyumluda ondan koymuşum :D

XEAzDO.jpg

Bu arada Key alacaksan da Eset Smart Security 10 Öneririm.
Abi Olmadık torrent sitelerine dalıyorum Sayfa kodlarında Virüs varsa Açmıyor siteyi.
Torrent İndirirken Virüslü İP Tracker paylaşımcı varsa virüslü İP adres paylaşımcını engelliyor.
USB bellek demiyorum hele. Geçenlerde arkadaşımın Flash belleğini takıyım dedim 50`ye yakın virüs sildi, Flah bellek Çiçek gibi oldu. :) Daha neler var neler Tıkladığın her Linki ve dosyayı tarıyor bu kadar hafif antivirüs olmasına rağmen :)
İki tane var hanvisi smart securty mj yoksa smart securty premium mu

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Premium kullanmadım ancak, O daha iyi olabilir sade olandan.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Telekom kullanıyorsan interneti muhtemelen paketinde mcafee vardır
müşteri hizmetlerini ara virüs aktivasyon iste kodu maile gönderirler

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Kaspersky Premium deneme var işini görecektir

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ücretsiz virüs programi ariyorum yada bir defa ömür boyu lisansıni alabilecegim fazla pahali olmayan program