Üç Boyutlu Ses - Kulaklarınıza İnanamayacaksınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

okiva

Üyecik
bunu filmlerde niye yapmıyolar? yapıyolarsa da neden anlaşılmıyor? süper bişey, milyonshop tan aldığım 1.5 tl lik kulaklıkla dinledim bi ara saçımı kesiyolar gibi oldu :D sonunda da yanıma yanaşıp kulağıma fısıldadı :D

SwateR

Dekan
En son kulağına birşey fısıldıyor.Orası tek kelimeyle muhteşem.Kulağa birşey fısıldayınca ağızdan çıkan hafif havayı bile hissettim :D

freewill

Dekan
ehü ehü ama bu çok uzun zaman önce verilmişti :D hatta bir kaç arkadaşıma baya bi örnek dosya göndermiştim :) ama tekrar gündeme gelmesi ve bu kadar olumlu tepkiyle karşılaşılası hoş olmuş :)

mperk

Profesör
süper ötesi ilk defa dünliyorum böyle bişi çok hoşuma gitti:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

YST

Asistan
bana normal geldi kulaklığım dandikti ondan herhalde

N3CAT1

Dekan
Onursal Üye
Şimdi facede gördüm bunu. Gerçekten müthiş bi şey :D Gerçek gibi sanki :D

Blackout

Dekan
Eyvallah favorilere attım mazruf, kulaklık alınca dinleyeceğim. :)

chawush28

Doçent
Gözlerimi kapayıp dinleyince TIRSTIM ya... Şey gibi hissettim; ''The Demon Barber of Fleet Street'' Filmindeymiş gibi :D

muratveb

Profesör
Onursal Üye
Harika. Ses sistemiyle dinledim fark pek anlaşılmıyo. Ama kulaklıkta gerçekten fark belirgin bir şekilde anlaşılıyo.

Lonesomecowboy

Doçent
Çok güzel.O an gözünüzün önünde canlanıyor.Vermiş olduğunuz linkte çeşitli sesleri dinledim.Kadın sesi ve jazz parça çok hoşuma gitti.Kadın gerçekten kulağına fısıldasa ancak bu kadar olur.

stat counter