Ubuntu uygulama yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Merhabalar arkadaşlar.Ubuntu işletim sistemi kurdum.Klavye sorunu metin girişi bölümden çözdüm ama Steam,Google chrome,spotify,origin ve diğer uygulamaları nasıl kurabilirim.Birde görev çubuğu ubuntuda solda bunu alt tarafa nasıl çekebilir yardımlarınız için teşekkür ederim.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Steam'i kendi sitesinden indirebilirsin. Yada
Kod:
sudo apt install steam
--- Gönderi Güncellendi ---
spotify linux - Google'da Ara

Herkes için müzik.
CTRL +ALT + T yap, tek tek yapıştır.
Kod:
sudo apt-key adv --keyserver hkp://keyserver.ubuntu.com:80 --recv-keys BBEBDCB318AD50EC6865090613B00F1FD2C19886

echo deb http://repository.spotify.com stable non-free | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/spotify.list

sudo apt-get update

sudo apt-get install spotify-client
Chrome for Desktop
Yazılım merkezinden MPV ve VLC'yi medya oynatıcılar olarak tek tek denemeni tavsiye ederim :)

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Steam'i kendi sitesinden indirebilirsin. Yada
Kod:
sudo apt install steam
spotify linux - Google'da Ara

Herkes için müzik.
CTRL +ALT + T yap, tek tek yapıştır.
Kod:
sudo apt-key adv --keyserver hkp://keyserver.ubuntu.com:80 --recv-keys BBEBDCB318AD50EC6865090613B00F1FD2C19886

echo deb http://repository.spotify.com stable non-free | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/spotify.list

sudo apt-get update

sudo apt-get install spotify-client
Chrome for Desktop
Yazılım merkezinden MPV ve VLC'yi medya oynatıcılar olarak tek tek denemeni tavsiye ederim :)
Teşekkür ederim.Sağol varol.
İlk başta sanırım her parola dediği yere ben parola yazdım.Acaba o parolaları nasıl kaldırırım.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
İlk başta sanırım her parola dediği yere ben parola yazdım.Acaba o parolaları nasıl kaldırırım.
Açıkçası bunu hiç araştırmadım ve kaldırmanı da güvenlik sebeplerinden ötürü pek tavsiye etmiyorum.

Bu video'yu zamanında izleme gereği bile duymamıştım ama ilgileniyorsan Matthew Moore bunun nasıl yapıldığını göstermişti.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Açıkçası bunu hiç araştırmadım ve kaldırmanı da güvenlik sebeplerinden ötürü pek tavsiye etmiyorum.

Bu video'yu zamanında izleme gereği bile duymamıştım ama ilgileniyorsan Matthew Moore bunun nasıl yapıldığını göstermişti.
Eyvallah teşekkür ederim.Ben de kaldırmıyorum.

Son mesajlar