Twitter'da video izleyemiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Cosby9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, internetim turkcell superonline fiber. 3,5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum ama Son zamanlarda Twitter'daki videolari izleyemiyorum. Telefonum huawei p20 pro. Wifi'ye bağlıyken oluyor bu sorun mobil ağa bağlandiğım zaman su gibi akıyor hiç bir sorun yok. Diğer uygulamalar instagram vb. Hiç bir sorun yok sadece Twitter'da oluyor bu. Video başlıyor daha yarısına gelmeden donuyor epey bir süre bekledikten sonra devam ediyor tekrar donuyor. Yani wifi üzerinden hiç bir videoyu Twitter'da izleyemiyorum. Uygulamayı sildim tekrar kurdum birsey değişmedi.modem ayarlarini bilmiyorum. Bu sorunla karşılaşıp çözen abiler, kardeşler varsa ne yapacağımı soylerlerse çok sevinirim. Saygılar sevgiler...

clawera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba. aynı sorunu bende yaşıyorum acaba bir çözüm bulabildiniz mi ? bende 253s model bir modem vardı 255s takmak zorunda kaldık arıza yapınca.. ondan sonra olan oldu artık twitterda videolarda illaki donma sorunu oluyor..

yasinyasoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun bende de var çözümünü gören, duyan, bilen varsa Allah rızası için yazsın. Ben telefonu değiştirdim, modemi değiştirdim, mail attım her şeyi yaptım çözüm bulamadım.