Twitter'da Nihat Doğan polemiği

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
twitterda-nihat-dogan-polemigi-49292.jpg

Madonna İstanbul'a gelmesin diyen ünlü türkücü Nihat Doğan Twitter'ı karıştırdı. Dünyaca ünlü yıldız için "Madonna İstanbul'a gelmesin" diye kampanya başlatacağını söyleyen Doğan Twitter'da eleştirilere maruz kaldı.

İŞTE O TWİTLER

Kusura bakmayın ama Nihat Doğan'ın bu düşüncesine katılıyorum. Kuran'ın üstüne basan birini yüceltin, aferin.

#madonnaistanbulagelsin Nihat Doğan'ı alıp gitsin o kadar!

Nihat Doğan mes'ele madonna'nın istanbula geliyor olması değil, asıl mes'ele senin bu ülkede yaşıyor olman.

Nihat Doğan Madonna ile Gamsız şarkısını yeniden seslendirsin.

Müzik dünyasından üzücü bir haber daha... Nihat Doğan bu sabah da evinde canlı olarak bulundu!!!

Madonna'nın gelmesi karşılıksız değil, karşılığında Nihat Doğan'ı vericez.

bu nihat doğan da herşeye herkese yorum yapıcak gücü nerden buluyor anlamadım...madonna ya bile laf attı

Megadeth'in İstanbul'a geleceğini duyan Nihat Doğan'dan açıklama; "Megadeth İstanbul'a gelmesiadfgjfhkjigsşflkjhaişlkjhgfdag" (çarpıldı)

madonna istanbul'a her türlü gelir de nihat doğan'ın miami maçı performansını(hey libronn hey james) bilse nasıl bi hashtag yapar merakım o.

Ne derlerse desinler seviyorum bu adamı yaa : ) Nihat Doğan birtanedir, candır... Çekemeyenler Anten Taksın :)))

nihat doğan bişeyler söylediğinde ülke olarak ölü taklidi yapalım diyorum, ne dersiniz?

nihat doğan 0.7 uç istediğinde "var ama evde" diyen çocuklar gibi

Madonna gelmesin, Nihat Doğan çıksın tabii ki... Hem konser öncesi yapacağı konuşmayla herkesi feyizlendirir Nihat el Freud :))

Nihat Doğan Pascal'dan sonra madonna'yada savaş açtı! Sırada Obama var sanırım =)))

Keşke bir an saflıklarına gelsede birilerinin bir Nihat Doğan bir Hilal Cebeci yi verip Madonnayı alıversek:)

Madonna gelsin, biz konserine gidelim. Bunu duyan Nihat Doğan adasına dönsün. Mümkünse bidahada gelmesinnn !!!

nihat doğan sen üzülme sıkma tatlı canını pascal dayağı yedi sustu bunlar da susar

Dua edelim de #madonnaistanbulagelmesin hareketi madonnanın kulağına gitmesn.hiçbirimz nihat doğan'ın kim olduğunu açıklayamaz.rezil oluruz

Nihat Doğan Madonna gelmesin demiş,Madonna Arapça harflerle''önceki bildiklerini unut''yazısını çiğnemiş,millette bunun derdine düşmüş...

Nihat Doğan'ın #madonnaistanbulagelmesin lafından sonra Madonna'dan ağır açıklama!: "uff snne be slk

Bu ülkede Nihat Doğan, Madonna hakkında yorum yapabiliyo ve bi de ciddiye alınıyo ya, inanamıyorum...

buyuran Nihat Doğan dağ dağa küsmüş dağın haberi olayı var ya... hah işte tam da o...

Zamanında Nihat Doğan Survivor'dan dönmesin diye kampanya yapsaydık bu günleri görmezdik.

Emniyet güçleri tarafından dinlenen Nihat Doğan daha fazla tahammül edilemeyerek serbest bırakıldı

şuu nihat doğan niyee madonnayı kabullenemiyoo kadın sana mı geliyoo istanbulaa geliyo sana ne yaa .))))ahah:))

kaynak

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Burası sörvayvir. Madonna'nın ne işi var? :D