Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

mertornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ntv haber yapmış geri dönüşü yok şimdi şöyle hesabını kurarken 13 yaşından büyük yaptın hesabı şimdi doğrusuna çevirdğin zaman ilk kurduğun zamandaki doğum tarihin olarak algılıyor ve 13 yaşından küçükken kurmuşsun gibi gösteriyor yani mesela kurarken ben 2012 de 1998 yaptım 14 yaşındayım olarak gösterdim ben şimdi 2000 yaptığım zaman seni 2012 yılında 12 yaşında gösterdiği için hesap 13 ten altı görünüyor ve kapanıyor mantığı ben anladım haklılar sadece bekleyeceğiz

kadirakcakaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bir bildirim geldi 13 yaşımdan büyüğüm dedim zaten kimliğimin fotoğrafını atmıştım twittira giriyim dedim ve bana bunu dediler ve bana bildirim attılar inşallah geri dönecek hesabım

Hesabınızın kilidini kaldırabiliriz ve sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.
Twitter kullanabilmek için 13 yaşını doldurmuş olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. 13 yaşını doldurduktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı adı ve Tweetler de dahil olmak üzere hesabınızın en önemli bölümlerini geri yüklememizi sağlayacak teknik çözümü geliştirmek için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.
Bu hesap için gönderilen diğer isteklerin değerlendirilmeyeceğini lütfen unutmayın.

mertornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benimle iletişime geçer misin, ınstagram mertorneek

batuhaanolcer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler aynı durum şimdi başıma geldi hesabımı 2010 da açmıştım doğum günüm yaklaşıyor diye twittera doğum tarihi gireyim dedim hesap kilitlendi.

Twitter kullanabilmek için 13 yaşını doldurmuş olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. 13 yaşını doldurduktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı adı ve Tweetler de dahil olmak üzere hesabınızın en önemli bölümlerini geri yüklememizi sağlayacak teknik çözümü geliştirmek için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.
Bu hesap için gönderilen diğer isteklerin değerlendirilmeyeceğini lütfen unutmayın.

aynı yazı banada geldi 2-3 ayla hesap kitlediler yani 13 yaşında gözüküyorum ayla kaybettim sanırım tam 13 olmadığım için geri açılır mı sizde durum ne bide twittera nasıl mail falan atabilirim kimlik falan?

mariotte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bugün benim de başıma geldi. Daha önceden yaşayan arkadaşlar hesabınızı geri alabildiniz mi acaba? Aldıysanız süreç çok uzun oldu mu?

delimeyhanesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 aya yakın bir süre oldu henüz açılmadı hesap hala kilitli bekliyoruz

Deniz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de aynı durum var hesabı açılan var mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Twitter da başka hesaplardan tag açsak çünkü ben de twitter açtığında 13 yaşından küçüktüm ama şu an 18 yaşındayım ayrıca şu an yine dogum tarihini bizim gibi küçükken farklı yapan kullanıcılar giriş yapabilir çok saçma bi çözüm

Son düzenleme:

Elifcrn00x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim de hesabım bugün kitlendi 2000 olarak girmiştim 2003 yapayım dedim ama hesap kitlendi siz de bir gelişme var mı açıldı mı hesaplarınız

Kaç günde geri dönüş yapıyorlar?

Son düzenleme:

Deniz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef sistem çok yoğun sanırım

Bir arkadaşımın hesabı bir ay sonra açılmış ama

Son düzenleme:

Elifcrn00x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya İnşallah bizimki de açılır benimde eski hesap 2014 de açmıştım

Kaç ay oluyor sizinki kapanalı?

Kimliğimi çekip gönderdim ama yılını edit programı kullanıp 2000 yazdım belli olmuyor ama anlarlar mı?

Arkadaşınınki nasıl açılmış? Of ya cidden şu an çok sıkıntılıyım çok önemli bir hesaptı benim için :(

Son düzenleme:

Elifcrn00x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim hesabım onaylandı az önce epostama mail geldi darısı sizin başınıza kolay gelsin benden size bir tavsiye edit uygulamalarıyla eğer yaşınız uymuyorsa düzeltiverin ben 2006 yazısını 2000 yaptım mesela :) :)

delimeyhanesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 yaptım diye kitlendi kimlik attım açmadılar seninkini açmaları garip bir durum (00 lıyım bu arada)

Elifcrn00x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de anlamadım cidden garip bir durum siz 1-2 ay dır bekliyorsunuz ama benimki 2 saatte açılıyor cidden Twitter ın baştan aşağı güncellenmesi lazım

Yardimlazim_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaşınız kurtarıyorsa sıkıntı yok, kimliğinizi atıp doğrulayabiliyorsunuz
Kimligi nerden yolluyoruz? Ailemden olan o opsiyonu yapmak istemiyorum ama ayrica kendi kimligimi nerden yollayabilirim? Bir form var artik yasim yeterli diye ama ustune basinca yine beni geriye aliyor.

mertornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar benim hesabım onaylandı az önce epostama mail geldi darısı sizin başınıza kolay gelsin benden size bir tavsiye edit uygulamalarıyla eğer yaşınız uymuyorsa düzeltiverin ben 2006 yazısını 2000 yaptım mesela :):)
Benimle iletişime geçer misiniz ınstagram mertorneek

elixirz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hesabı nisan 2012de açtim ve o zaman doğum tarihini ne yaptigimi hatirlamiyorum 19 temmuzda hesabi duzenlerken dogum tarihini ekleyeyim dedim hesabim 13 yasindan kucuk oldugum gerekcesiyle kapatildi, acaba sizler kimliginizin fotografini nereden yolladiniz yardimci olur musunuz? bu arada form yollamak istiyorum kilitlenen hesabinizdan cikip giris yapin diyor yapiyorum ama form doldurulmuyor. hesabinizin kilidini kaldirabiliriz vs vs diyor hep.

kedigibibiriya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hesabımı 10.07.2018 tarihinde kapattılar kapattıkları gibi kimliğimin fotoğrafını attım. Ardından twitter hesabıma girmeye çalıştığımda form doldurttular. Doldurduktan sonra açılacağını sandım ama her girmeye çalıştığımda

yazısıyla karşılaşıyorum. Bu hesabı 2010 yılında açmıştım şu an yeni hesap açmaya kalksam bile eski takip ettiklerimi bulamam :( Arkadaşımın hesabından kullanıcı adımı yazdığımda hesabım görünmüyor. Sinir stres seviyem arttı sayelerinde :)))))))))

Reaksiyon puanı
0
twitter hesabım onaylanmazsa bile ne zaman kapanır ve ben kapatıldıktan sonra eski kullanıcı adımı alıp yeni hesap açabilir miyim yardımcı olur musunuz?

nihan_4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim de hesabım 3 gün önce kitlendi ve form yollamama rağmen hala açılmadı sizinkilerde herhangi bir gelişme var mı

e mail üzeriden mi nüfus cüzdanınızı attınız varsa e maili verebilir misiniz ya da nereden attıysanız onun adresini

Son düzenleme:

Seymamls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakalım gönderdim dün akşam pekte umutlu değilim hayırlısı ??‍♀️
Hesabiniz açıldı mi ?

Merhaba,

Yaş kısıtlaması nedeniyle kilitlenen hesaplara ilişkin bir takım soru ve endişeler ışığında yapılan son güncellememizi yeni gelişmeler takip ediyor.

Hesabınızın kilidini açmanızı ve Twitter kullanmaya devam etmenizi sağlamak için birçok seçeneği düzeltmeye çalışıyoruz. Bu bizim birincil önceliğimiz ve önümüzdeki hafta başka bir güncellemeyle sizinle iletişime geçeceğiz.

Gelecek güncellemeler e-posta ile gönderilecektir.

Yaşanan aksaklık ve karışıklıktan dolayı özür dileriz. Anlayış gösterdiğiniz için müteşekkiriz.

Lütfen bu mesaja gelecek yanıtların izlenmeyeceğini unutmayın.

Teşekkürler,

Twitter
diye twit geldi bakalım bekliyoruz açılacak inşallah
Merhaba hesabinizi geri alabildiniz mi

Son düzenleme:

qasdwasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hesabı 2011 de açmıştım o zaman 13 yaşıma girmeme 3 ay vardı. Kimliği attım 17 gün oldu hala açılmadı