Twitch için PC

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

insanimsi

Doçent
Lütfen başlığınızı forum kurallarına uygun olarak düzenleyin :)
yardım lütfen acil gibi başlıklar yasaktır

ForeverPower41

Profesör
R5 2600 gayet uygun fakat elindeki maks bütçeyi belirtirsen çok daha iyi bir bilgisayar toplayabiliriz.Ayrıca yayın için Min 16GB ram olmalı bence,çünkü 8GB günümüz oyunlarına yeterken üstüne yayın açığınızda ram yetmeyebilir ve droplar oluşur,ha bide arkadaşımla oynarın Discord lazım dersen birde orda 300mb ram gidicek yani kısaca 16GB ram olmalı diyebilirim.
İnternetin hızlı olması şart,şöyle bir fiberin varsa tadından yenmez.

Son düzenleme:

EMRE LX

Üyecik
Elindeki maksimum bütçe nedir?
monitörümde yok monitörle beraber 4800tl mobitör olarak:Rampage Bright Rm-61 24 inç 1ms curved oyuncu monitörünü seçtim bunun dışında monitörle beraber 4800 tl yi geçmeyen sistem önerirseniz sevinirim----eğer bu fiyata yoksa 5000 tl ye çekebilirim bütçeyi---hazır sistemmi toplama sistemmi almalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

R5 2600 gayet uygun fakat elindeki maks bütçeyi belirtirsen çok daha iyi bir bilgisayar toplayabiliriz.Ayrıca yayın için Min 16GB ram olmalı bence,çünkü 8GB günümüz oyunlarına yeterken üstüne yayın açığınızda ram yetmeyebilir ve droplar oluşur,ha bide arkadaşımla oynarın Discord lazım dersen birde orda 300mb ram gidicek yani kısaca 16GB ram olmalı diyebilirim.
İnternetin hızlı olması şart,şöyle bir fiberin varsa tadından yenmez.
ben bu konuları pek bilmiyorum telefonun internetinden yayın yapacağım.dediğin gibi arkadaşlarımla vs discordan oyun oynarım.bütçem 4800tl ama zorlıycak olursak max.:5000tl monitörü ben Rampage Bright Rm-61 24 inç 1 ms curved oyuncu monitörünü seçtim monitörle beraber veya sadCE SİSTEM ÖNERERİrseniz sevinirim. youtube a da canlı yayın açabilmesi lazım bu pcnin ve twitch bu arada daha yeniyim bu işlerde yani amatörüm ilglilenen arkadaşlara şimdiden tşk

Son düzenleme:
stat counter