Tv'de reklam engelleme

Bu konuyu okuyanlar

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İyi forumlar arkadaşlar. LG 49UF8507 model tv kullanmaktayım. Youtube da video izlerken çıkan reklamları engellemenin bir yolu var mı? Chrome yada adblock yükleyemedim. WebOs 2.0 yüklü olması lazım. Reklamları engellemenin bir yolu var mı? Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
İyi forumlar arkadaşlar. LG 49UF8507 model tv kullanmaktayım. Youtube da video izlerken çıkan reklamları engellemenin bir yolu var mı? Chrome yada adblock yükleyemedim. WebOs 2.0 yüklü olması lazım. Reklamları engellemenin bir yolu var mı? Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.
Televizyonunuz için youtube uygulaması var mı? Bizim televizyonda youtube uygulaması da var. Youtube uygulamasına girince normal youtubenin görünümünden biraz farklı oluyor yani bilgisayardan girilen youtubeye benzemiyor. Daha doğrusu bizim televizyondaki youtube uygulaması televizyon için tasarlanmış bence. Kumanda ile kontrol etmek için. Televizyonunuzun mağazası varsa mağazasına bakın Youtube uygulaması var mı diye.

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Youtube fabrikadan kurulum olarak geldiği için Adblock gibi uygulamalar yükleyemezsiniz.Mecburen reklamlara katlanacaksınız.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Youtube fabrikadan kurulum olarak geldiği için Adblock gibi uygulamalar yükleyemezsiniz.Mecburen reklamlara katlanacaksınız.
Akıllı televizyonlara web browser yani tarayıcı yüklenebilir mi? Bir de bu akıllı televizyonlarda genelde hangi işletim sistemi kullanılıyor? Linux mu kullanılıyor acaba?
@eronis

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Televizyonunuz için youtube uygulaması var mı? Bizim televizyonda youtube uygulaması da var. Youtube uygulamasına girince normal youtubenin görünümünden biraz farklı oluyor yani bilgisayardan girilen youtubeye benzemiyor. Daha doğrusu bizim televizyondaki youtube uygulaması televizyon için tasarlanmış bence. Kumanda ile kontrol etmek için. Televizyonunuzun mağazası varsa mağazasına bakın Youtube uygulaması var mı diye.
Youtube uygulaması var ama reklamlar orda da bulunmakta maalesef.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bana da öyle geliyor ama belki bir çözüm çıkar diğer arkadaşların yorumlarını bekleyelim =)

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Benim televizyonumda tarayıcı var fakat uygulama yükleme gibi bir şans yok. @Halktan Biri
Ayrıca televizyonlar işletim sistemi kullanmıyor sanırsam.Ama LG Yeni nesil televizyonlarında WEBOS kullanılıyor.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Akıllı televizyonlara web browser yani tarayıcı yüklenebilir mi? Bir de bu akıllı televizyonlarda genelde hangi işletim sistemi kullanılıyor? Linux mu kullanılıyor acaba?
@eronis
Evet linux kullanılıyor ve uygulama merkezlerinde ne varsa o dur. Tavsiyem bilgisayarı hdmi dan bağlayın

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Evet linux kullanılıyor ve uygulama merkezlerinde ne varsa o dur. Tavsiyem bir bilgisayarı hdmi dan bağlayın
HDMI'dan bağlayınca bilgisayardaki ses televizyonda çalacak mı? Bir de HDMI'dan bağlarsak kalite bozulur mu?

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Evet linux kullanılıyor ve uygulama merkezlerinde ne varsa o dur. Tavsiyem bilgisayarı hdmi dan bağlayın
Pc baglamakla ugrasmak istemiyorum acikcasi. Reklam engelleme yolu yoksa katlanacagim mecburen.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
HDMI ile görüntü bozulmaz DVI-D'nin ses içereni gibi.

ahmethekim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Web Os Dediğin Linux Çekirdeğini Kullanıyor Yani Linux Tabanlıdır

cs1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternet ayarlarından reklam block lu bi dns e yönlendirebilirsin evde raspberry veya android box gibi bi cihazın varsa ücretsiz güncellenen dns serverlar var onlardan yükleyip evdeki tüm cihazlara onun ip sini dns olarak girersen bi daha reklam görmezsin ne browserlarda ne youtube da

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
bak bunun için solnet reklam filitresi yapmış araştır...

BabaHoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı dert bende de var.Araştırdım çare bulamadım.
LG 49UF8507 4K TV
Youtube reklamları nasıl engellenir ?

Son düzenleyen moderatör: